Бельгійські успіхи українців. Яремчук з надважливою перемогою, Соболь з асистом

Гент і Брюгге зіграли свої останні матчі у 2019 році.

У 21 турі Ліги Жупіле Гент Яремчука, Пластуна і Безуса на виїзді обіграв одного із конкурентів у боротьбі за ТОП-3 Стандард. Єдиний м’яч у зустрічі на 83 хвилині забив Свен Кумс, який наважився на удар із дальньої відстані і поцілив у дев’ятку воріт суперника.

Лідер чепіонату Брюгге, у складі якого вийшов Едуард Соболь, без проблем розібрався з Зюльте-Варагемом – 4:0. На рахунку українця гольова передача. У компенсований до другого тайму час гравець збірної України вдало асистував Вормеру.

Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Після 21 туру Брюгге випереджає Гент на 10 пунктів, але має ще матч у запасі. Команда Яремчука поки на другій сходинці (їх може посунути Антверпен і Шарлеруа, які мають зіграти ще 1 і 2 матчі відповідно)