Наїхав на суддів у матчі з Динамо. Гравець Олександрії поскаржився на несправедливість

Кіпер емоційно відреагував на дії арбітра

Воротар Олександрії Олег Білик відверто зізнався, що залишився незадоволений суддівством у матчі з Динамо (0:1). Про це він розповів одразу після матчу в ексклюзивному коментарі для FootballHub.

Пацани не дуже задоволені суддівством. Але для цього є такі товарищі [арбітр, – прим. редакції], щоб робити команди чемпіонами. На мою думку, він не мав права ставити пенальті на 95-й хвилині. Таке пенальті…

Суддя має бути послідовний. Якщо подивитися на повторі, то і Гармаш Спінеллі за горло брав, за волосся. На мою думку, це теж, щонайменше, червона картка. Суддя вирішив по-іншому. Нехай розбираються комітети

Нагадаємо, у матчі Динамо – Олександрія арбітр зустрічі Дмитро Кривушкін поставив пенальті у ворота гостей в компенсований час, що в підсумку принесло киянам перемогу.

За декілька хвилин після цього червону картку отримав Ігор Кирюханцев за сутичку з Артемом Шабановим.