Штрафний і гол. Феномен Мілевського витягує перемогу для Динамо Брест

Свій день народження Динамо Брест святкував матчем з Іслоччю.

Хачеріді, Нойок, Мілевський – всі українці вийшли у стартовому складі на домашній поєдинок з Іслоччю. 60-річчя клубу гравці Бреста хотіли перетворити на свято вже на старті матчу.  Мілевський непогано виводив Гордейчука віч-на-віч з голкіпером Іслочі Хаткевичем – лише кутовий.

На 12 хвилині ледь не відкрив рахунок Нойок. М’яч після удару українського півзахисника зі штрафного прийняла на себе стійка воріт гостей.

Після стратової активності чемпіони заспокоїлися, і Іслоч цим скористалася. На 39 хвилині Комаровському вдався просто шалений удар, який не залишив шансів воротареві Динамо Ігнатовичу – 0:1.

Такий перебіг подій не влаштовував Мілевського і партнерів. Саме фірмова гра десятки Бреста дозволила господарям відігратися ще до перерви. Мілевський заробив дуже небезпечний штрафний, який взявся виконувати Савицький. Удар півзахисника прийняла на себе поперечка воріт Іслочі, але на добиванні найспритнішим виявився Габі Кікі – 1:1.

У другому таймі динамівці продовжили атакувати. Дуже небезпечно пробивав Савицький зі штрафного (який теж заробив Мілевський) – сейв Хаткевича врятував Іслоч.

На 72 хвилині супершанс втратив Лаптєв. Гордейчук перехопив м’яч, увійшов у штрафний майданчик і віддав під удар своєму форварду – Хаткевич відбив м’яч.

Майже одразу каркас воріт ще раз врятував Іслоч після кутового, але стандарти були сигналом для гостей. Сигналом, на який не зважили, за що і поплатилися. На 77  хвилині черговий кутовий завершився ударом Лаптєва, Хаткевич у стрибку до м’яча дотягнувся, але на добиванні своїм шансом скористався Мілевський – 2:1!

Ще один стандарт – і це переможне торкання від найкращого гравця матчу у складі Динамо Брест @timi1010😎 Ще додайте пенальті на 90+2 – і є перша домашня перемога сезону в чемпіонаті для динамівців, 3:1💪 Повний огляд в БІО і Сторіз👆 Наш партнер – @parimatch.ukraine #football #footballhub #belarus #гол #футбол #футболхаб #білорусь #goal #динамобрест

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Apr 12, 2020 at 11:21am PDT

10-тку Динамо Брест змінили на 83 хвилині і форвард отримав заслужені овації вболівальників.

На останній хвилині компенсованого часу Динамо Брест заробило право на пенальті за гру рукою гостей у своєму штрафному майданчику. Савицький з одинадцяти метрів був влучним – 3:1. Перемога Динамо у непростому матчі!