Домашня сторінка Ексклюзив Динамо повертається. Відпочинок, плани і Гармаш

Динамо повертається. Відпочинок, плани і Гармаш

1 читачів онлайн
0
1,323

Футболісти київського Динамо вийшли з відпустки і вже пройшли медогляд перед стартом другої частини сезону. Гравці розповіли багато цікавого.

Олександр Караваєв, захисник Динамо

Вітаю усіх з прийдешніми святами. Хороший настрій, тому що повертаємося до тренувального процесу. Тим більше, зимові збори – це фундамент на залишок сезону. Будемо викладатися з перших днів. Цілі максимальні. В чемпіонаті складна ситуація, але ми робитимемо все, що від нас залежить. Надія помирає останньою. В Кубку України, звісно, претендуємо на перемогу. В кожному матчі гратимемо на перемогу.

Про Дениса Гармаша

Наскільки я зрозумів, він лише на півроку нас покинув. Ясна річ, буде важко. Це людина і настрою, і позитиву. Нам його не вистачатиме. Але я впевнений, що він повернеться.

Віталій Миколенко, захисник Динамо

Складна ситуація в чемпіонаті. Але якщо не боротися до кінця, то який взагалі сенс виходити на поле? Треба добре підготуватися і потім ставити завдання.

Про Дениса Гармаша

Авторитет. Без нього точно буде сумно в команді.

Денис Бойко, воротар Динамо

Чекаю тренувань. Почнемо готуватися до другої частини сезону. Я вважаю, що найголовніше – перемагати в кожній наступній грі. В чемпіонаті не все так добре, але треба боротися.

Гармаш? Він хороший і досвідчений хлопець. У Туреччині люблять гравців, які повністю викладаються на футбольному полі. Коля Морозюк йому точно допоможе. Бажаю йому успіхів і чекаємо на повернення в Динамо.

Микита Бурда, захисник Динамо

Про травму

Витратив час відпочинку на реабілітацію. Працював у Києві. Прогнозів поки що ніяких, все йде за планом. 4-го січня було 3 місяці від початку реабілітації, екватор вже подолано. Дуже хочу з’явитися на полі ще у нинішньому сезоні.

Про перехід Дениса Гармаша

Якось несподівано це вийшло. Він завжди був лідером і переживав за результат. Мабуть, так буде краще для нього. Час покаже. Якщо повернеться, то всі тільки зрадіють.

Читайте також: Збірна України отримала ще одного суперника перед Євро-2020

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Монзуль – нормальний суддя! Відомі фактори, що заважають їй у роботі

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive відповів на запитання щодо пр…