Чемпіонат Бельгії повертається після невеликої перерви. Генк Руслана Малиновського гостював у Остенде. Українець вийшов із перших хвилин. Команда українця мала затяжну безвиграшну серію. Востаннє Генк здобув 3 очки в чемпіонаті ще 19 листопада. Тоді Малиновський і компанія на виїзді мінімально перемогли Зульте-Варегем.

Цього разу Генку протистояв Остенде, який йде 13-м у турнірній таблиці і перебуває на відстані 6 очок від зони вильоту. Та не зважаючи на це, матч для гостей видався дуже складним, хоч і забити їм вдалось першим. Вже в середині першого тайму Малиновський отримав м’яч в центрі поля, побачив забігання партнера та віддав своєчасну передачу. Інгвартсен не міг не скористатись таким подарунком та пробив точно в ближній кут, 0:1.

Та господарі навіть після пропущеного голу не опустили руки і про це свідчать два факти. По-перше, Остенде більше володів м’ячем і бив по воротах суперника, а в отвір воріт господарі в 5 разів частіше потрапляли – 10 проти 2. По-друге, вирвати перемогу Генку вдалось лише на 90+2 хвилині. Кінець матчу видався спекотним не по сезону. Спершу довге закидання вперед і вдале скидання призвели до автоголу гостей. А вже за дві хвилини Буффель став рятівником Генка. Вінгер гостей замкнув простріл від лицевої лінії.

В підсумку команда Малиновського вирвала перемогу і скоротив відставання від Сент-Трюйдена Безуса до 2 очок. Генк наразі йде 7-м та зберігає дуже хороші шанси на потрапляння до єврокубків.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

СкороФутбол. Чемпіонат світу. Аргентина чи Хорватія?