Маріуполь не зумів пройти АЗ у третьому раунді кваліфікації Ліги Європи. Рахунок 0:0 зафіксований у першому матчі між цими командами у Одесі залишав шанси азовцям на прохід далі. Однак тепер недостатньо було просто відбитись, необхідно було забивати на виїзді.

#ФКМариуполь #УПЛ #мариупольфутбол #мариуполь #MariupolFC #UPL #МойгородМоякоманда #mycitymyteam #az"ФК Мариуполь" прибыл на стадион Cars Jeans

Опубліковано FC Mariupol Четвер, 15 серпня 2019 р.

Олександр Бабич не став так експериментувати, як це було у першій зустрічі, коли центрального нападника зіграв Ігор Тищенко. Цього разу найвище з-поміж півзахисників діяв Вакула. Але АЗ виніс урок із першої гри. Тоді нідерландці створили величезну кількість моментів, але не змогли забити. Тут же все пішло інакше, і навіть Рустам Худжамов не допоміг. Чи не найбільше гостроти і в першій грі біля воріт Маріуполя створював Стенгс. Він же і забив перший м’яч. До перерви Маріуполь ще раз постраждав від нього. Тепер вже на рахунку Стенгса асист. 2:0 – підсумок першого тайму.

Одразу після перерви Олександр Бабич кинув в бій Віктора Корнієнка, який повинен був додати впевненості лівому флангу. Але в середині тайму Маріуполь знову пропустив. Все той же Стенгс відзначився результативною дією – асист на Вюйтенса. Підсумував невтішний для азовців матч Сергій Яворський. Захисник Маріуполя забив у власні ворота. 0:4 і Маріуполь залишає Лігу Європи.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Оце так любов до футболу! Жінка прикувала себе наручниками через команду

Чи чули ви колись про команду Бері? Насправді це один із найстаріших футбольних клубів Анг…