Найбагатший футболіст світу – Тевес, Роналду, Мессі, Неймар? От і ні. Найзаміожнішим гравцем планети є Фаїк Джефрі Болкіа. В той же час він спадкоємець нафтового магната. Фаїк є членом правлячої династії Болкіа. Його батько – принц Брунея, а дядько Хассанал Болхкіа – султан Брунею.

The babies ??

A post shared by Faiq Jefri Bolkiah (فائق) (@fjbolkiah) on

Happy Birthday Uncle Sultan

A post shared by Faiq Jefri Bolkiah (فائق) (@fjbolkiah) on

За оцінками різних ЗМІ спадок 19-річного юнака оцінюється у 20 мільярдів доларів. Із 11-річного віку Фаїк розпочав займатись футболом.  Спершу він виступав за юнацькі команди Ньюбері, Саутгемптона та Арсенала. У 2014-му Болкіа перебрався до іншої лондонської команди- Челсі. Але і там не довго пробув. Взимку 2016-го року він перебрався до Лестера.

??

A post shared by Faiq Jefri Bolkiah (فائق) (@fjbolkiah) on

На рахунку Фаїка вже 19 матчів за збірні команди Брунею різної вікової категорії. Безпосередньо за головну команду країни Болкіа зіграв 5 матчів та відзначився 1 голом. Дебютував на міжнародному рівні він 15 жовтня 2016-го року матчем проти Східного Тимору. У свої лише 19 років Болкіа вже є капітаном національної збірної. Під час відбору на Чемпіонат Світу 2018 Бруней не подолав останній раунд азійської кваліфікації і не отримав шансу зіграти у кваліфікації до майбутнього мундіалю. Болкіа і компанія поступились збірній Китайського Тибету.

✈️?? #kuching

A post shared by Faiq Jefri Bolkiah (فائق) (@fjbolkiah) on

Фаїк міг не турбуватись щодо свого майбутнього, оскільки він є членом найзаможнішої сім’ї своєї країни. Його батько щомісяця витрачав близько 35 мільйонів доларів на нові авто. Загальний автопарк Болкіа-старшого налічує 2300 машин.

Та Фаїк обрав інший шлях. Він не став зловживати фінансовим становищем своєї родини і подався у футбол. Наразі він виступає за молодіжну команду Лестера і можливо невдовзі дебютує в АПЛ. А поки що юнак повністю зосереджений на своїй футбольній кар’єрі.

Take me back to the island ?? #bru ?

A post shared by Faiq Jefri Bolkiah (فائق) (@fjbolkiah) on

Я грав у футбол із самого дитинства. З юного віку мені подобалось виходити на поле і тримати м’яч в своїх ногах. Мої батьки завжди мені допомагали в досягненні моєї мрії стати футболістом. Вони тренували мене як психологічно так і фізично. Тому я повинен визнати, що вони – мої приклади для наслідування.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Яремчук асистує і допомагає перемогти Андерлехт

Роман Яремчук асистом допоміг Генту перемогти Андерлехт. …