Динамо – Лугано. Вирішальний бій у Лізі Європи

Головний тренер Динамо Олексій Михайличенко та гравець Віктор Циганков поділилися очікуваннями перед вирішальним матчем з Лугано в Лізі Європи.

Олексій Михайличенко, головний тренер Динамо Про стан перед матчем

На таку гру налаштовувати хлопців немає сенсу, тому що всі добре розуміють її важливість. І всі розуміють, що все в наших руках. Це дуже важливо. Що стосується кадрів, через перебір карток ми не можемо розраховувати на Шабанова, Сидорчука, Вербича. Але ми дізналися про це не вчора, а відразу після гри з Мальме. Будемо виходити з того, як ми бачимо нашу гру без цих виконавців.

Про Миколенка та Шепелєва

Він готується до цієї гри, тренується. Будемо сподіватися, що все буде добре. І Шепелєв теж оговтався від застуди, тож сподіваємося, що він також готовий на сто відсотків. Але про це можна буде судити лише завтра вранці, тому що в нас попереду ще одне тренування.

Чому пропускають на початку матчу

Можливо, втрата концентрації, не завжди футболісти входять у гру належним чином у психологічному плані. Потрібно починати гру не з першого дотику до м’яча, а набагато раніше. Це, імовірно, якийсь психологічний фактор, з яким потрібно боротися і не припускатися помилок на перших секундах, не давати супернику з перших хвилин відчути свою гру.

Віктор Циганков, вінгер Динамо Чому пропускають на початку матчу

Нам дійсно треба входити в матчі з більш високим ступенем концентрації, ми постійно пропускаємо на перших хвилинах, дозволяючи супернику створювати моменти. Починати з 0: 1 неприємно. Тому сподіваємося, що завтра команда вийде на поле ще більш сфокусованою.

Ситуація в групі

Ми не просимо, щоб нас носили на руках Ми хочемо виходити на поле, грати на перемогу, домагатися результат. Такий клуб, як київське Динамо, повинен в подібних групах виходити в плей-оф з першого місця. Але доля розпорядилася так, що нам завтра треба обов’язково перемагати, щоб вийти в плей-оф хоча б з другого місця. Сподіваюся, вболівальники нас завтра підтримають, і ми здобудемо цю перемогу.