Кумедний асист українця. Ференцварош поки не зміг оформити дострокове чемпіонство. ВІДЕО

Потужна битва двох лідерів

У 28-му турі лідер чемпіонату Угорщини Ференцварош зустрічався з Академією Пушкаша, яка йде другою, відстаючи на 13 очок. Гра закінчилася з рахунком 1:1. У разі перемоги підопічні Сергія Реброва достроково могли стати чемпіонами своєї країни втретє поспіль. Олександр Зубков та Ігор Харатін розпочинали цей поєдинок із лави для запасних. Обидва українці з’явилися на полі у другому таймі. Харатін відзначився смішним асистом за хвилину після виходу на поле.

На рахунку Харатіна 6 голів та 4 асисти у 36 матчах за Ференцварош в усіх турнірах.