21 тренер за 8 років – це нормально? Гендиректор Карпат пояснює

Генеральний директор Карпат Ростислав Ящишин прокоментував ситуацію з постійною зміною тренерів у львівському клубі. А також пояснив, чому вони не дають результат.

Інтерв’ю журналіста Профутбола Богдана Мушти.

21 тренер за 8 років – це нормально?

Я думаю, що це забагато. Можливо, були тренери у Карпатах, які могли дати більше результату, якби у них було більше часу. Але не кожен тренер може працювати у Карпатах. Також на це треба зважити. Карпати – це дуже серйозна стресова організація, де не тільки від тренера вимагають, але й від футболістів і працівників. Це дуже вимогливий клуб, який вимагає неможливого для того, щоб отримати максимум. Наразі, ми максимум отримати не можемо. Очевидно, погано вимагаємо.

На мою думку, кожен тренер обов’язково дасть результат, якщо у нього буде час і можливості. Якщо у нього чогось не буде, він результату дати не може. Я не кажу конкретно про Чижевського чи Санжара. Це взагалі аксіома в українському футболі. Якщо у тренера є час, то він дасть результат.

У гендиректора Карпат все в порядку з самоіронією:

Я сам ще мало часу на цій посаді. За мій час тільки три тренера змінилося(сміється)

Про участь Вадима Шаблія у структурі Карпат

Ми працюємо з різними агентами. Я щодня спілкуюся з двома-трьома. Кожен із них щось дає. З кожного ми чогось хочемо. Але сказати, що один агент керує всім, я не можу.

Читайте також: Несподіваний рейтинг! Гравець Динамо – найкращий серед ТОП-гравців

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також