Олександрія – Карпати. Швед-рятівник

Олександрія не потрапила до першої шістки, але не збирається опускати руки. Тим паче, коли в суперники дістався такий клуб як Карпати.

Факти до матчу:

– На першому етапі чемпіонату Олександрія в домашньому матчі розгромила Карпати 3:0.

– Олександрія не програє вже 3 тури поспіль і стільки ж не пропускає.

– Суха серія Карпат триває 3 матчі.

Багато боротьби і мінімум футболу в Олександрії побачили нечисленні глядачі на стадіоні. Господарі були активнішими в першій половині тайму. Але до акцентованої гостроти справа так і не доходила. Згодом Карпати взяли м’яч під контроль і команди обмінялися моментами. Спершу Пономар технічно розібрався з трьома гравцями Карпат, удару завдавав Гітченко, але з кількох метрів не зміг влучити в площину воріт. За 4 хвилини гості відповіли. Карраскаль продемонстрував яскравий дриблінг в штрафному майданчику суперника, але теж пробив невдало.

В перерві матчу хуртовина дісталася Олександрії, і другий тайм команди провели на засніженому полі. Першими гольову атаку спромоглися провести господарі. Стандарт в центрі поля став фатальним для Карпат. Пашаєв виконав навіс на кут штрафного майданчика, Грицук зробив скидку паралельно лінії воріт і Пономар переправив м’яч вже у порожні ворота. Окрім цього гарним дальнім пострілом відзначився Грицук, щоправда обвідний удар так і не досягнув цілі.

Олександрія 1:1 Карпати. Відео голів

У 2-му таймі ФК "Олександрія" та FC Karpaty Lviv топили сніг голами🔥Пономар забив після розіграшу стандарту, а Швед після спринтерського забігу🤙 Наприкінці міг принести львів'янам і перемогу😏

Опубліковано FootballHub 18 березень 2018 р.

Гості доволі швидко оговталися. Мар’ян Швед протиснув Бухала і з гострого кута пробив Паньківа. Під завісу матчу Карпати не використали дві вбивчі нагоди. Спочатку Швед затягнув із передачею і його просування зупинили захисники, а згодом той же Швед змарнув вихід майже віч-на-віч. Гра закінчилась результативною нічиєю 1:1, яка більше влаштувала Олександрію, ніж Карпати.