25 хвилин майже не міг дихати© Жахливі подробиці боротьби з коронавірусом від Чемпіона Світу і Європи

Коронавірус – це серйозно.

Іспанський голкіпер Астон Вілли Пепе Рейна розповів про період хвороби на коронавірус, повідомляє Corriere dello Sport. 37-річний воротар повідомив усі жахливі подробиці:

Я був ізольований від сім’ї одразу після перших симптомів. Лихоманка, сухий кашель, головний біль, який ніколи мене не залишає, відчуття знесилення. Я дуже злякався, коли 25 хвилин майже не міг дихати, наче моє горло звузилося, а повітря перестало по ньому проходити. Це був найгірший момент у моєму житті

Pepe Reina opens up about his experience of having COVID-19

A post shared by Bleacher Report Football (@brfootball) on Mar 31, 2020 at 4:09pm PDT

Ексгравець Ліверпуля, Баварії і Наполі зараз почувається добре. Після 6-8 днів ізоляції хвороба почала відступати, свою битву з вірусом Рейна виграв.