Генк Руслана Малиновського у чвертьфінальному матчі Кубка Бельгії зустрічався із Васлан-Бевереном. Українець із перших хвилин перебував на полі і вже на 9-й хвилині гарматним ударом з-за меж штрафного майданчика відкрив рахунок. Руслан отримав передачу від партнера на лівому фланзі, змістився центральніше і пробив у дальній кут воріт суперника.

Ледь не відразу Генк рахунок подвоїв, відзначився Троссард. В середині тайму господарі забили втретє, але на цей раз у власні ворота. Автоголом в складі Генка відзначився Вукович. На заключних хвилинах першого тайму Беверен зумів зрівняти рахунок. Необачністю захисників скористався Моріока.

Другий тайм проходив без голів аж до 90-ї хвилини. Право на стандарт отримали господарі і до м’яча підійшов Малиновський. Про те як Руслан вміє пробивати зі стандартів ми добре знаємо, а от голкіпер Васлан-Беверена, мабуть, ні. Українець філігранним ударом обвів стінку і поклав м’яч у сітку. 3:2 і до кінця гри декілька хвилин. Здавалось, що перемозі нікуди дітись як вже у компенсований час гості знову зрівняли рахунок.

[video-to-gif output image]

Додатковий час минув без результативних дій від обох команд і справа дійшла до серії пенальті. Свій удар Малиновський успішно реалізував, не підвели і його партнери. Генк здобув перемогу 4:2 і пройшов до півфіналу Кубка Бельгії.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.