38-річний Адуріц поховав Барселону неймовірним голом. ВІДЕО

У першому турі Ла Ліги Барселона доволі несподівано поступилася Атлетику Більбао з рахунком 0:1. Так погано каталонці не стартували у Примері цілих 11 років.

У стартовому складі Барселони вийшли зіркові новачки: Френкі Де Йонг та Антуан Грізманн. Та у цьому матчі не взяв участь Лео Мессі, який досі відновлюється від травми.

Без Ліонеля Барселона виглядала слабо в атаці. Ще й на 37-й хвилині матчу травмувався Луїс Суарес. Термін відновлення уругвайського нападника поки невідомий.

Матч так і завершився б нульовою нічиєю, якби не вихід на 88-й хвилині матчу легенди Атлетика Арітца Адуріца. Іспанець першим же дотиком шокував каталонців. Адуріц забив неймовірним ударом в падінні через себе після подачі з правого флангу. Тер Штеген нічого не зміг вдіяти з таким ударом. Відео гола дивіться в огляді (гол з 01:11).

Барселона вперше за 11 років поступилася у першому ж турі чемпіонату Іспанії. А 38-річний Аріц Адуріц показав, що ще не втратив бомбардирський хист нападника.