500-тий гол Ібрагімовича не міг бути іншим

Златан Ібрагімович знову не дав спати заокеанським шанувальникам футболу. Як можна заснути після такого м’яча, забитого у матчі Торонто – ЛА Гелексі?

Боги навіть такі голи не святкують.

Цей гол започаткував камбек лос-анжелесців, щоправда нетривалий. Програючи 0:3, вони вирівняли становище до 60-тої хвилини виїзного матчу, але в останні 15 хвилин пропустили ще двічі і у підсумку програли 3:5.

Хоч Златан і не може порадіти командним успіхам, у шведа є неабиякий привід пишатися собою індивідуально. Удар у стилі карате став 500-тим влучним пострілом у кар’єрі невгамовного Ібри. Що він і продемонстрував на своїх сторінках у соцсережах.

Ібрагімович став третім чинним футболістом, котрий перетнув межу у півтисячі голів (клуби і збірна), ставши в один ряд з Ліонелем Мессі та Кріштіану Роналду.