500 тисяч доларів за перемогу над Динамо! Ексгравець збірної України зробив відверте зізнання

Related video

Колишній захисник Карпат, Шахтаря та збірної України Артем Федецький розповів у програмі "Пряма червона" цікаву історію про те, як свого часу Шахтар мотивував гравців Карпат перед матчем з Динамо.

Пряма мова:

Ми грали із запорізьким Металургом. Ми з Тлумаком у кімнаті. За дві години до матчу дзвінок. Дивлюся, "Приймальня Ріната Ахметова". Дівчинка питає: "Артем, добрий день! З вами хоче поговорити Рінат Леонідович Ахметов. Я вас з'єднаю, ви не зайняті?". Я кажу: "Ви що жартуєте, куди зайнятий? Звісно, ​​вільний.

Ахметов почав питати, як справи. У цьому плані він дуже футбольна людина. Скільки у мене було моментів з Карпатами, непорозумінь із Димінським – завжди Ахметов дзвонив, цікавився, десь ставав на захист. І тут мені каже: "У наступному турі ви граєте з Динамо. Нам потрібна допомога Карпат. Знаємо, що у Львові будь-якій команді важко. Ми готові допомогти".

Тоді Шахтар був на два очки попереду, але залишалося 4-5 турів і попереду матч з Динамо в Києві. Сума була 500 тисяч доларів за перемогу і 300 тисяч за нічию. Я хотів пожартувати, кажу: "Рінат Леонідович, це за Металург?". Він посміхається: "Ні, за Динамо". 

Після матчу я взяв 300, Тлумак – 200 і ми поїхали на базу ділити з хлопцями. Кононов сказав: "Хлопці, гроші ваші – діліть". Димінському не дзвонив, бо тоді б команда нічого не отримала від клубу. У нас преміальні були 2 тисячі вдома і 2,5 чи 3 тисячі – на виїзді. Це для тих, хто грав. Хто виходив на заміну – менше 25% отримували.

Читайте також: Дочекається шансу? В Іспанії повідомили хороші новини для Луніна

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також