Домашня сторінка Актуально А може заслужили? Комітет етики обурений поведінкою футболістів і тренерів, які критикують суддів

А може заслужили? Комітет етики обурений поведінкою футболістів і тренерів, які критикують суддів

2 читачів онлайн
0
1,505

Асоціація захищає арбітрів

Хвиля критики українських арбітрів не залишилася непомічненою. В УАФ відреагували заявою Комітету з етики та чесної гри:

Текст самої заяви:

Останнім часом у засобах масової інформації стали частіше лунати заяви та коментарі футболістів та тренерів, характер яких порушує Кодекс етики та чесної гри УАФ.

У своїх післяматчевих коментарях, перебуваючи в емоційному стані, учасники матчів дуже часто вдаються до образ, приниження честі й гідності арбітрів та вияву неповаги, не усвідомлюючи шкідливість наслідків таких висловлювань.

Комітет з етики та чесної гри УАФ нагадує про важливість дотримання чинних правил з етики. Будь-які висловлювання або інші дії футболістів, тренерів та функціонерів можуть завдати шкоди іміджу українського футболу, зменшуючи його привабливість та популярність. Дана правова концепція відповідає й аналогічним правилам УЄФА та ФІФА, які розповсюджуються на українських футболістів, коли ті виступають на міжнародних змаганнях вищевказаних організацій.

У зв’язку із цим, а також із метою захисту офіційних осіб матчу, які є представниками УАФ, Комітет з етики та чесної гри УАФ ініціює публікацію на веб-сайті УАФ новин про початок процедури перевірки можливих порушень Кодексу етики та чесної гри УАФ у частині, зокрема, але не виключно, вияву неповаги до колег, суперників, арбітрів, офіційних представників, співробітників футбольних структур, представників засобів масової інформації, уболівальників тощо. Комітет залишає за собою право не публікувати про початок даної процедури у випадку перевірки можливих договірних матчів, а також інших порушень, що не є публічними.

Цього тижня комітет розпочав процедуру перевірки можливих порушень кодексу етики та чесної гри представниками Ворскли Максимовим Ю. В. та Степанюком Р. Ю. та Інгульця — Поворознюком О. Г. та Лавриненком С. Д.

Від себе додамо, що непогано було б отримувати коментарі безпосередньо з вуст рефері щодо того чи іншого рішення. Інакше доводиться додумувати не тільки те, що є, а й те, чого немає. Якщо говоримо про відповідальність – нехай вона буде обопільна.

Зазначимо, що українські арбітри окрім щотижневої критики можуть поділитися й особистими досягненнями. Так, в IFFHS відзначили Катерину Монзуль, назвавши її арбітром, який входить до ТОП-3 серед жінок.

Читайте також: Просто дно. Зірковий футболіст отримав штраф за пост про ганебні умови для його команди

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Лунін нарешті отримає шанс в Реалі. Українця екзаменуватиме легенда Ліверпуля

Український воротар матиме можливість проявити себе перед новим тренером …