А МИ попереджали! Збільшення команд в УПЛ вже скоро

Президент УАФ/ФФУ Андрій Павелко на своїй сторінці у Фейсбук повідомив важливу інформацію щодо розширення  УПЛ та використання VAR. Нагадаємо, про це Ігор Циганик говорив ще вчора у програмі Циганик LIVE! 

 Чудова новина для всієї футбольної України! Виконком УАФ ухвалив рішення про збільшення кількості клубів-учасників УПЛ в сезоні 2020/2021 до 14 команд, а через сезон – 2021/2022 – до 16 команд.

Важливо, що такий крок зроблено до початку нового сезону змагань, що дозволить і клубам Прем’єр-Ліги, і клубам Першої Ліги ґрунтовно підготуватися до зміни формату турніру, чітко розставити власні пріоритети і розробити стратегію їх досягнення. А ще це рішення стане додатковою мотивацією для молодих гравців, які мріють потрапити до Прем’єр-Ліги. Тому новий футбольний сезон буде однозначно цікавішим і більш конкурентним!

Окрім того, нововведенням сезону 2019/2020, що невдовзі стартує, стане використання системи VAR. Упродовж першого кола змагань система відео-повторів буде використовуватися в режимі офлайн для проведення тестування обладнання і навчання арбітрів.

А вже в лютому-березні 2020 року ми очікуємо дозволу FIFA і IFAB на використання VAR в режимі онлайн. Український футбол поступово одужує після масштабних потрясінь, спричинених російською анексією Криму і початком війни на Донбасі. Власне, нещодавні історичні перемоги і досягнення наших збірних – яскраве тому підтвердження!

Чудова новина для всієї футбольної України! Виконком УАФ ухвалив рішення про збільшення кількості клубів-учасників УПЛ в…

Опубліковано Андрієм Павелком Середа, 10 липня 2019 р.

Цікаво, що тренери висловлювали різні думки щодо розширення чемпіонату та введення в український футбол системи VAR. 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також