А що ви знаєте про брехню? Фото із реконструкції Авангарду у Рівному

Верес Рівне – клуб, який змушує повірити в дива. Тільки ця команда вміє раптово з’являтися нізвідки, а потім так само неочікувано зникати. А що вже говорити про навички реінкарнації із Вереса у ФК Львів? Це здалося б чимось фантастичним, але не в час тотального регламентного свавілля УАФ. Верес мріяв відродити футбол на Рівненщині ще у 2015-му році, про це в сюжеті Профутболу говорив Олексій Хахльов. І наскільки ж швидко мрії здійснюються!

Команда без участі в аматорських змаганнях на чарівному потязі під назвою ФФУ примчала у Другу Лігу. У цей же час знаменитий рівненський Колізей все більше просідав під землю, мабуть, від сорому. Якщо в Другій Лізі ще можна було грати на практично зруйнованому стадіоні, то підвищення у класі мало би створити проблеми клубу, але ні. Реконструкція і далі залишалась обіцянкою.

Не меншим дивом був і вихід Вереса в УПЛ. Команда без бази та стадіону з легкістю пройшла атестацію. На відміну від тієї ж Десни. Обіцянки відбудувати стадіон перейшли на новий рівень. Ні, реконструкція не почалась. А навіщо, коли можна пообіцяти і просто грати в іншому місті? З’явився проект стадіону. Чудова графіка, на якій новесенький Авангард просто зачаровував. Але повернімося до реальності. Олексій Хахльов обіцяв реконструювати стадіон за 730 днів. 16 червня 2019-го року обіцяні 730 днів пройшли. І яким же зараз є стадіон у Рівному? Дивіться на цього красеня і насолоджуйтеся голограмами.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також