А якби забили ВСЕ? Динамо йде далі в Юнацькій Лізі УЄФА

Київське Динамо продовжує боротьбу в Юнацькій Лізі УЄФА

Одна контратака – один гол

Після домашнього виносу північномакедонського суперника кияни приїхали до Скоп’є фактично на товариську зустріч. Адже після київських 8:0 сумнівів на прохід далі Динамо не залишилося ні у кого.

Кияни на правах фаворита потужно розпочали виїзну зустріч. Упродовж перших 20 хвилин динамівці мали щонайменше чотири реальні шанси забити. Двічі з верхових навісів м’яч йшов повз дальню стійку воріт Шкендії. Спроби Блізніченка та Надольського теж були не точні.

Натомість єдина у першому таймі спроба господарів завершилася взяттям воріт Руслана Нещерета. Сталося це на 25 хвилині матчу. Господарі організували показову контратаку, м’яч подолав відстань від воріт до воріт у ДВА (!) вертикальні паси. А вихід сам на сам реалізував форвард Шкендії Генс Гаши. Потужний удар з-за меж штрафного майданчика увінчався голом під стійку (28:20 – таймкод гола на відео)

До перерви кияни обертів не скидали. Хоч насправді гострими стали тільки три моменти. Спершу Данило Хондак сильно пробив під поперечку – голкіпер Астріт Амзай здійнив суперсейв. Потім навіс зі штрафного ударом завершував Ілля Забарний – лише поперечка і заблоковані наступні спроби. І, нарешті, Володимир Здирко підправляв простріл з флангу, але м’яч полетів вище воріт. Тож, 1:0 після першого тайму.

Другий тайм розпочався з неймовірного шансу Шкендії. Знову в контраатаці. Гаші з лінії воротарського банально пробив вище після ідеального прострілу партнера з правого флангу. Очевидний провал в центрі захисту для киян минувся без наслідків.

Велетень робить різницю

Господарям відповів Велетень. Владислав в наступній атаці киян запресингував оборонця, відібрав м’яч і вже фактично з лінії поля запустив його навмання навісом у напрямку воріт суперників. М’яч ще й зрізався в українського хавбека з ноги. Та суперник привіз собі сам – Амзай вирішив зафіксувати м’яч в руках. Замість того запустив собі за комірець. Хоч оборонець Емран Фетай і вибив у поле, та зробив це вже з воріт, тому арбітр без вагань вказав на центр поля і заніс до пасиву Фетая автогол – 1:1 на 51 хвилині зустрічі (01:11:30 – таймкод гола на відео).

На 83-ій хвилині третій контрвипад вдався македонцям, але киян врятував Нещерет, що вчасно вийшов із воріт. Голом на цю спробу ледь не відповів Волошин. Вікентій вирвався на п’ятачок, вирізав правою під дальню стійку, але воротар ногою заблокував удар.

Розв’язка настала на останніх хвилинах матчу. Спочатку Велетень заробив пенальті, впавши у штрафному майданчику суперника. Справедливіше було б дати йому жовту за симуляцію, але арбітр вирішив інакше. Волошин на 90-тій реалізував свою нагоду, розвівши воротаря і м’яч по різних кутах – 1:2 (01:48:10 – таймкод порушення і гола на відео).

Драматична розв’язка

Але втримати перемогу кияни не змогли. Вже у доданий час Нещерет завалив опонента, борячись за м’яч після навісу зі штрафного. Пенальті капітан македонців Реджепі не забив – Нещерет потягнув, але на добивання Спахіу зреагувати не зумів (01:52:00 – таймкод порушення і гола на відео).

Важка підсумкова нічия 2:2 виводить далі Динамо. В другому раунді кияни гратимуть з переможцем пари ПАОК – Богеміан.