Абсолютні королі! Ліверпуль здобуває ще один трофей

Ліверпуль провів свій четвертий матч за календарний тиждень. Команда Юргена Клоппа зіграла у фіналі Клубного Чемпіонату Світу проти Фламенго. На цей поєдинок мерсисайдці вийшли у максимально бойовому складі. Англійці отримали другу спробу виграти трофей, адже попередня у 2005-му завершилася поразкою 0:1 від Сан-Паулу.

Створити сенсацію мали бажання і гравці Фламенго. Але потужніше почав Ліверпуль. Два чудові шанси не реалізували Фірміно і Александер-Арнольд. Далі бразильці зуміли перехопити ініціативу і навіть деякий час Ліверпулю не вдавалося не тільки собі м’яч повернути, а й перейти центр поля. Фламенго загалом частіше бив по воротах Аліссона, але усі м’ячі після ударів першого тайму від обох команд летіли повз площину воріт. До перерви жоден із голкіперів продемонструвати свої навички шансів так і не мав.

Другий тайм почався знову із моменту Ліверпуля і знову Фірміно не зумів пробити точно. А на 53-й хвилині відбувся перший в матчі удар в площину воріт. Габріель Барбоза пробив з-під ноги захисника і Аліссону довелося тягнути м’яч практично із кута воріт. Хвилин 20 вибухової активності від клубних чемпіонів Європи і Південної Америки змінила тиша. Втома через щільний календар і катарська спека помітно вплинули на швидкості у другій половині тайму.

За 15 хвилин до кінця гри зумів забити Ліверпуль зусиллями Салаха, але ці зусилля були марними, адже єгиптянин опинився в офсайді. Також близьким до забитого м’яча був Хендерсон, але у блискучому стрибку засейвив Дієго Алвес. У компенсований час Мане виходив віч-на-віч із голкіпером, та опинився на газоні у штрафному майданчику. Арбітр після перегляду VAR скасував своє миттєве рішення, адже спершу рефері вказав на позначку. 90 хвилин командам не вистачило, щоб визначити переможця.

А у додатковий час Роберто Фірміно з третьої спроби зумів забити. Захисник Фламенго не влучив по м’ячу і той долетів до Мане. Садіо вивів Фірміно просто на голкіпера і цього разу бразилець не схибив. За декілька хвилин подвоїти перевагу Ліверпуля міг Салах, але знову Фламенго врятував голкіпер. У другій 15-хвилинці додаткового часу Фламенго з останніх сил спробував врятувати фінал. Шанси у бразильців мали Габріель Барбоза і Лінкольн, але обидва з меж штрафного майданчика пробили неточно. Ліверпуль переміг Фламенго 1:0 і вперше виграв Клубний Чемпіонат Світу.