Домашня сторінка Ексклюзив Агроном НСК: Стемфорд Бридж я б не ставив за приклад!

Агроном НСК: Стемфорд Бридж я б не ставив за приклад!

5 читачів онлайн
0
1,131

Володимир Звєров поспілкувався з головним агрономом НСК Олімпійського Максимом Стельмахом у програмі #СКОРОФУТБОЛ.

Приводом до розмови стали слова Мауріціо Саррі про ганебний стан газону на НСК перед матчем-відповіддю 1/8 фіналу Ліги Європи між київським Динамо та лондонським Челсі.

Максим Стельмах, головний агроном НСК Олімпійського

Після тренування я сам особисто займався ремонтом поля. Це стандартна процедура, коли після тренування ми зі своїми співробітниками проходимо по полю і дивимося, чи є якісь пошкодження. Частково їх виправляємо. Після нас їдуть косарки, які збирають сміття, якщо залишається – працювали за стандартною процедурою.

Потім в інтернеті кажуть, що Саррі так висловився, що у нас тут катастрофа. Чесно кажучи, якби я не був безпосередньо на полі, а десь був у стороні і таке почув, я б уявив собі дійсно щось катастрофічне. Що тут поле перекопане, лисий газон, ями якісь по коліна. В даний період року воно хороше! Звісно, воно не може бути ідеальним. Якщо згадувати зимовий період за увесь час, що я тут працюю – а це з часу відкриття Євро-2012 – я б назвав десь такий середній варіант. Можливо, навіть краще середнього березневих станів газону, який у нас був увесь цей період.

Навіть торік напередодні фактично фіналу Ліги Чемпіонів, за три місяці, наш газон був гіршої якості. Тому що тоді був і сніг, період насичених матчів.

Візуальний вигляд поля досить оптимальний як на цей період року. Дійсно, я це говорю, є деякі лисуваті місця, де немає 100% покриву трави, але це не великі ділянки. І якщо я сам ходив особисто, п’ятками бив для того, щоб перевірити, наскільки тримаються ці місця, тому що вони найбільш чутливі, то немає взагалі ні п’яток, нічого.

Не знаю, чи я говорив, коли мені дзвонили і сказали про ці слова Саррі, я особисто ходив по полю. І навпаки я був задоволений станом газону після тренування. Тому що в нас бували випадки, коли весною, навіть влітку після тренування були більші пошкодження.

Зараз були тільки деякі пошкодження у місцях, де команда грала у квадрат, або дуже активно розминалася на одному місці, взагалі ми просто візуально проходили, де-не-де поправляли газон.

Мауріціо Саррі, фото Laurence Griffiths/Getty Images

Тому нарікання Саррі не скажу, що недоречні… Так, якщо ми рівняємо Емірейтс… Ну, чесно кажучи, навіть сам стадіон Стемфорд Бридж, де Динамо грало з Челсі, я б не ставив за приклад. Тому що, як на мене, він не відповідав тій якості англійських газонів на даний момент, порівняно з усіма іншими газонами.

Тому все, що ми могли зробити за цей період від матчу з Олімпіакосом до матчу з Челсі, я скажу, що ми досить великий об’єм робіт зробили. І вони дали результат – це найголовніше. Ми не просто зробили їх, а ми отримали те, чого я хотів. І зробити більше було неможливо.

Відео – з 18:40

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Монзуль – нормальний суддя! Відомі фактори, що заважають їй у роботі

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive відповів на запитання щодо пр…