Айнтрахт дає бій Боруссії і лякає Шахтар

Суперник Шахтаря перед матчем-відповіддю Ліги Європи сильно виступив на внутрішній арені.

Айнтрахт у матчі 22 туру Бундесліги приймав одного із лідерів чемпіонату Боруссію з Менхенгладбаха. У стартовому складі господарів не знайшлося місця Луці Йовичу. Бомбардир Айнтрахта (вже 19 голів цього сензону) вийшов наприкінці зустрічі, щоби допомогти партнерам вирвати перемогу, але не вдалося. На той момент рахунок був 1:1. Айнтрахт забив першим у компенсований до першого тайму час – на добиванні відзначився Да Коста, але на 82 хвилині Закарія ударом з-за меж штрафного рахунок зрівняв. Примітно, що це аж 5 поспіль нічия Айнтрахта в усіх турнірах.

Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

У Айнтрахта пропустив матч лідер команди Себастьян Роде, який ще перед зустріччю у Харкові мав проблеми з гомілкою (тому відіграв лише один тайм і напевно ще більше ускладнив своє ушкодження).

Чи пройдуть Динамо і Шахтар своїх суперників у Лізі Європи? Дивися думки експертів.