Актуальна тема. Блохін розповів про легендарну серію пенальті 2006 року

Related video

Під час жеребкування 1/2 Кубка України Олег Блохін згадав свою першу спробу забити з одинадцятиметрової позначки, а Ігор Бєланов поділився враженнями від серії у матчі Шахтар – Динамо.

Олег Блохін про знакові пенальті у своїй кар’єрі:

Свій перший пенальті я пробив у Ростові, коли мені було 18. Тоді я влучив у стійку.

Футболісти, мабуть, починають бити пенальті не з 30 років, тому не забити в молодому віці – це цілком нормально. Це ж спорт – хтось має перемогти, а хтось програти. Пенальті – лотерея.

Як там призначаються гравці, які пробиватимуть пенальті? Я можу розповісти, як призначав виконавців на серію проти швейцарців на Чемпіонаті Світу 2006 року. Підходжу до гравців і кажу: “Будеш бити ти і ти”, а вони мені відповідають: “Ні, не буду. І я не буду”. Ну я і сказав: “Розбирайтеся самі і бийте, як хочете” і пішов. Ми виграли, але і так буває, що обирають.

Ігор Бєланов не обійшов увагою післяматчеву серію між Шахтарем і Динамо:

Я думаю, що це серйозна помилка тренера. Адже не забили два молоді хлопці, у яких, мабуть, був мандраж. Це ж вам не іграшки, це ж вам не на тренуваннях забивати м’ячі. Я пам’ятаю, що в наші часи, ми навіть не запитували “Хто битиме?”, бо всі знали – хто впевнений. Моя думка, що не можна було давати молодим бити.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також