Активність Малиновського не приносить результату. Аталанта страждає у матчі з Вероною

У 34-му турі Серії А Аталанта завітала в гості до Верони.

Руслан Малиновський, як і в матчі з Брешією, розпочав поєдинок в стартовому складі. Українець вийшов на позиції під нападником.

I nostri 11! 👊 Here's your #StartingXI to face Hellas! 🙌 ⠀ #VeronaAtalanta #GoAtalantaGo ⚫️🔵 #Atalanta #BergAMO #ForzaAtalanta

A post shared by Atalanta B.C. (@atalantabc) on Jul 18, 2020 at 7:24am PDT

Активний Малиновський

Малиновський з перших хвилин виділявся активністю попереду. Український півзахисник постійно намагався грати на загострення. І саме він розпочав першу небезпечну атаку Аталанти в матчі. Малиновський віддав розрізну передачу між захисників на Сапату, той п’яткою вивів Пашалича віч-на-віч. Та півзахисник Аталанти пробив у голкіпера.

Верона теж була близькою, щоби забити. Після подачі з кутового Сальседо сильно пробивав головою, але м’яч пройшов на декілька сантиметрів вище воріт.

В середині тайму Малиновський пробивав з-за меж штрафного майданчика, але м’яч після удару українця пролетів поруч зі стійкою.

Наприкінці тайму міг забивати Сапата. Нападник продерся скрізь захисників Верони і завдав потужного удару майже з лінії воротарської зони. Голкіпер господарів Марко Сільвестрі завдяки реакції зумів відбити цей постріл.

На початку другого тайму Аталанта забила. Сапата скористався помилкою центрального захисника Гюнтера: оборонець погано обробив м’яч і той від його п’ятки відлетів у бік воріт. Нападник Аталанти вийшов на побачення з голкіпером і сильно пробив у ближній кут – 0:1.

Але пропущений м’яч навпаки завів гравців Верони, і вже згодом господарі поля рахунок зрівняли. Рахмані пробив з лінії штрафного майданчику, а Голліні відбив перед собою. Першим на добиванні опинився Пессіна, який без проблем відправив м’яч у сітку воріт – 1:1.

У другій половині зустрічі Малиновський був менш помітний, ніж в першій. Захисники Верони врахували помилки першого тайму і почали щільніше грати з українцем, не даючи йому простору для маневру.

Тому на 78-й хвилині Гасперіні замінив Малиновського і випустив замість нього Муріеля. Українець отримав за матч середню оцінку. Статистичний портал Sofascore оцінив гру Малиновського на 7,1, а Whoscored поставив йому 6,7.

Скріншот Whoscored

Та отримати перемогу в цьому матчі Аталанта так і не змогла. Після цього поєдинку Бергамаски на третій позиції і мають 71 бал. На 4-му місці йде Лаціо з 69 пунктами. Проте римляни свій матч гратимуть завтра.