Сергій Ребров переможно розпочав кампанію в азійській Лізі Чемпіонів. Його Аль Ахлі в першому турі групового етапу гостював у іранського Трактора Сазі.

Гості на правах фаворита зустрічі почали гру з позиції сили. На 15-й хвилині голкіепру господарів довелось вперше серйозно вступити в гру. Жорді парирував дальній удар із кута штраного майданчика і перевів м’яч на кутовий. Стандарт принс ще більшу пожежу. М’яч застряг у воротарському майданчику і просто дивом не опинився у воротах після удару з носка.

Згодом футболіти Аль Ахлі знову намагались забити таким же ударом як і на початку гри, однак голкіпер іранців не втрачав пильності. Лише після 60 хвилин ігрового часу Трактор Сазі сконструював перший небезпечний момент біля воріт команди Реброва. Палеван отримав закидання по своєму фланзі, увійшов до штрафного майданчика, але після декількох обіграшів йому вже бракувало сил для акцентованого удару.

Аль Ахлі відповів взяттям воріт. Стандарт в метрах 35 від воріт закінчився подачею і точним ударом головою від Асері. Момент всього матчу втратили господарі на 78-й хвилині. Крпіч отримав хорошу розрізну передачу, але не вдалий прийом не дозволив йому отримати повноцінний вихід віч-на-віч і шанс для удару було втрачено.

Аль Ахлі мінімально переміг Трактор Сазі 1:0 та на мажорній ноті розпочав груповий раунд азійської Ліги Чемпіонів. Окрім іранців в одному квартеті із підопічними Реброва виступають Аль-Джазіра (ОАЕ) та Аль-Гарафа (Катар).

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.