Альбасете поступився Осасуні. Зозуля заробив червону

Альбасете нашого Романа Зозулі у 36-му турі іспанської Сеґунди мав пройти надсерйозне випробування — битву з лідером чемпіонату Осасуною.

Команда українця обіймає другу сходинку у турнірній таблиці, але найближчий переслідувач Гранада на момент матчу Альбасете теж мала у своєму активі 64 пункти. Тож, Зозулі та компанії було дуже важливо не програти в гостях лідеру першості, а в ідеалі — перемогти.

Щоправда, гра Альбасете у першому таймі навіть не натякала на якийсь позитивний результат. Гості тільки те й робили, що захищалися. Осасуна мала дуже багато небезпечних моментів. У деяких ситуаціях відверто рятував голкіпер Альбасете Надаль, а в інших — футболістів Осасуни підводила влучність.

У такій ситуації Зозулі доводилося дуже багато працювати на оборону. Зокрема, Роман добре допомагав партнерам по команді у власному штрафному майданчику при стандартах. Декілька небезпечних подач зняв саме українець.

У другому таймі Альбасете зміг вирівняти гру. Гості більше почали володіти м’ячем, організовувати перспективні атаки та надійніше діяти в обороні.

Але біда пришла, коли її зовсім не чекали.На 65-й хвилині Осасуна організувала хорошу контратаку, яку змушений був перервати Торрес ціною жовтої картки. Це попередження стало для опорника Альбасете другим у матчі.

Вже за 4 хвилини господарі забили. У чужому штрафному майданчику спритнішим був Гарсія, який після подачі з кутового вдало зіграв на добиванні 1:0.

А на 77-й хвилині свою червону картку отримав і Роман Зозуля. Паніка у штрафному майданчику Альбасете призвела до того, що м’яч потрапив до гравця Осасуни, який сильно пробив у лівий кут воріт. Українець якраз був у тому куті і зіграв по-волейбольному — відбив м’яч руками просто з лінії воріт. З одного боку — врятував від неминучого гола, а з іншого — заробив пряму червону картку і пенальті для гостей. Це же ТРЕТЯ червона картка для українця нинішнього сезону. Роман пішов з поля, а Гарсія зробив дубль з одинадцятиметрової позначки — 2:0.

І для Зозулі, і для Альбасете матч було закінчено. До фінального свистка рахунок на табло так і не змінився.

Провальний матч для Альбасете, який після цієї поразки опустився на третю сходинку у турнірній таблиці. На друге місце вийшла Гранада, яка має кращу різницю забитих і пропущених м’ячів, та ще й матч в запасі.