Домашня сторінка Ексклюзив Альбасете – як Дніпро. Роман Зозуля розповів Ігорю Циганику деталі скандалу

Альбасете – як Дніпро. Роман Зозуля розповів Ігорю Циганику деталі скандалу

2 читачів онлайн
0
3,258

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми ЦиганикLIVE розповів про ситуацію з українським форвардом Альбасете Романом Зозулею. Нагадаємо, фанати Райо Вальєкано скандували образи на адресу українця під час матчу.

Ми всі уважно стежили за матчем Альбасете. Футболісти відмовилися виходити на другий тайм. Вони підтримали свого партнера. Арбітр зупинив гру, Ла Ліга підтримала це рішення. Було цікаво, як себе поводитимуть іспанські футбольні чиновники. Ця ситуація є показовою проти державницької позиції наших громадян. Я вважаю, що це війна не проти Зозулі, а проти кожного з нас. Я знаю Зозулю дуже давно. І він в такій ситуації не зламається. Це все дуже дешева піар-кампанія.

Я мав розмову з Романом. Футболіст в своєму житті постійно доводив щось, він стрижневий хлопець. Коли вони їхали на виїзд, футболісти Альбасете сказали, що захищатимуть його. І вони настояли на тому, щоб він прийняв рішення і поїхав на цей поєдинок. Всі прекрасно розуміли, що це буде достатньо складно. Але вся команда стала на його захист. Роман усвідомлював, що треба їхати і в будь-якому разі в нього за спиною стоятимуть його партнери. Так воно і склалося. Зозуля сказав, що колектив у Альбасете дуже нагадує Дніпро, де кожен стоїть за кожним.

Йому приємно, що в Іспанії більшість людей розуміє, що це проплачена історія. Зозуля сказав, що в нього є в планах вийти в публічну площину, можливо, провести прес-конференцію. Спробує пояснити свої думки з цього приводу. В Іспанії не всі усвідомлюють, що відбувається в Україні. Йому телефонував Хуанде Рамос і також підтримав. Роман має, що сказати, і обов’язково про це скаже, його стрижень не зламається. Чекаємо інформації від Романа Зозулі. Сподіваюся, скоро почуємо публічну оцінку цій ситуації.

Читайте також: Чому Барселона краще грає в Мадриді, ніж на Камп Ноу? Мессі розкрив секрет

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Мер Львова готовий врятувати Карпати. Але не повністю

Мер Львова Андрій Садовий заявив про готовність фінансово допомогти футбольному клубу Карп…