Альбасете Зозулі прямує в Примеру

Альбасете несподівано став лідером Сегунди. Посеред тижня футбольна асоціація дискваліфікувала одного з аутсайдерів ліги Реус Депортіу. Тепер команді Романа Зозулі потрібно підтверджувати статус і здобувати перемоги.

Черговим випробуванням стала Мальорка. Остров’яни – відома команда за виступами у Примері в середині нульових. У Мальорки традиційно сильні нападники. Варто пригадати хоча б Ето’о чи Гуїсу, але зараз клуб починає відроджуватися після вильоту у Сегунду Б, тому вимагати миттєвих результатів вболівальникам балеарців не варто. Альбасете швидко показав, хто у матчі господар. Техеро виконав подачу із флангу, а Бела могутнім ударом головою відкрив рахунок. Цікаво, що голеадор, святкуючи взяття воріт, першою справою потис руку Зозулі!

Гості не опустили руки і ближче до середини тайму навіть не надовго перехопили ініціативу. Гравці Мальорки декілька разів небезпечно загрожували воротам Альбасете дальніми ударами, але все неточно. Найкращий шанс забити вдруге був у Маная. Захисник Мальорки не зміг зупинити м’яч після передачі Фебаса і нападник Альбасете опинився на ударній позиції. Втім, постріл здалеку виявився не вдалим.

У другому таймі гості були активніші, але гра остаточно змістилась у центральну частину поля. Альбасете почав грати дуже обережно і в першу чергу думати про те, як зберегти ту перевагу, яка вже є, ніж спробувати забити ще. Чи не єдиний гольовий момент другого тайму був у Мальорки. Кабрера з меж штрафного майданчика пробивав, але просто в руки Надалю.

У Альбасете міг відповісти голом Пенья. Нападник господарів на швидкості вривався у штрафний майданчик і пробивав у нижній кут. Рейна врятував Мальорку від остаточної капітуляції. Гості спробували організувати навалу, але успіх їм це не принесло. Більше того, принесло пенальті. Фебас із власної половини поля вибігав віч-на-віч із голкіпером і був завалений захисником. Пенальті чітко виконав Сусаета. Альбасете здобув перемогу 2:0 і залишився на першому місці чемпіонату.