Олександр Золотогорський і Олександр Новак підсумують виступи збірної. І спробують зрозуміти, ЧОМУ було так важко проти Люксембургу після того, як було так легко проти Сербії.

Що дає перемога в Лізі Націй? – Олександр Новак пояснює  тут. 

Турнірне положення України в Групі В 

Загадаймо спарені матчі збірної України.

Особливості спарених матчів

Боковий арбітр не помітив ногу Караваєва, яка залишила всіх у грі. Тому гол у Люксембурга був легітимний! Але не можна сказати, що судді вкрали очки в Люксембурга. У них був ще цілий тайм для того, щоб забити!

Конспекти не горять! Шевченко нагадав Фоміна. Певно, десь там на лавці лежали десь конспекти Фоміна. Чому Шевченко не зробив заміни раніше? Напрошувалася заміна Малиновського на Шепелєва.

Не потрібно було змінювати основний склад, але після 60 хвилини заміни напрошувалися. Адже у матчі з Сербією Зінченко, Малиновський та Степаненко виконали величезний об’єм роботи.

Натомість тренер Люксембурга виконав заміни, які освіжили гру.

Матч з Люксембургом був набагато складніший, ніж матч з Люксембургом. Серби просто не очікували такої гри від України. У поєдинку з Люксембургом не вистачило сил та емоцій. Це було видно особливо по Циганкову.

Вічне питання: Чому не викликали Романа Зозулю? Так, Яремчук забив два м’ячі. Він дуже глибоко опускався в пошуках м’яча. Але було видно, що Яремчук втомився.

Знову класний матч провів Родрігеш! За кількістю обіграшів він обігнав навіть Азара та Мбаппе.

Кількість обіграшів Родрігеша

НІ НАТУРАЛІЗАЦІЇ! У Львові вивісили банер на критику натуралізованих футболістів. Шевченко говорив, що це не натуралізація – ситуація з Марлосом та Мораєсом. Але погляньмо правді у вічі: і Марлос, і Мораєс хотіли просто бути збірниками. На Львів-Арені була неймовірна атмосфера, на полі була ідилія. Якби грали Марлос та Мораєс, то чи б не порушили фони цю ідилію?

Фото Footballhub

Ми зараз у хорошому становищі. Але треба пам’ятати, що Сербія ще не сказала своє останнє слово!

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Зеленський — мій герой© Ексклюзив з Коноплею

Журналіст Віталій Звєров завітав на збори у Туреччині до Десни і поспілкувався із захисник…