Андрій Лунін показує клас у матчі Ов’єдо з Депортиво. ВІДЕО

Українець вийшов у стартовому складі на поєдинок 33 туру Сегунди

Гра для господарів складалася добре з самого початку – на 26-тій хвилині Ортуньйо забив перший м’яч і вивів Ов’єдо уперед. Роботи в українського воротаря було небагато аж до 37-ої хвилини. Коли правила у своєму штрафному майданчику порушив Серхіо Техера. Півзахисник Ов’єдо завалив Абдулаю Ба у боротьбі, і рефері без вагань вказав на 11-метрову позначку.

Лунін вгадав напрям удару і легко дістав м’яч у лівому нижньому куті, без метушні та зайвих нервів. Недарма головний тренер збірної U-20, що торік виграла Чемпіонат Світу, Олександр Петраков говорив про психологічну стійкість українського воротаря.

Вже у компенсований до першого тайму час Ов’єдо отримав шанс пробивати штрафний. Відстань до воріт становила близько 20 метрів. Барсенас перекинув стінку і відправив м’яч у нижній кут – без шансів для голкіпера Депортиво.

Проте, завершити перший тайм без пропущеного м’яча не вдалося і Андрієві – 2:1 на користь команди Ов’єдо.

Але в другій половині зустрічі Депортиво знову забило. Центральний захисник Ов’єдо Аррібас загубив Перу Нолоскоаїна, який опинився сам на лінії воротарського майданчика. Іспанець без жодних проблем відправив м’яч у лівий кут воріт – 2:2. Більше команди в цій грі не забивали.

Після цього матчу Ов’єдо перебуває аж на 20-ій сходинці, маючи у своєму активі 37 пунктів. Таку ж кількість балів набрали Депортиво та Луго, які займають 19-те та 18-те місця відповідно.

У попередньому матчі з Понфераддіною Лунін теж здійснив чудовий сейв, врятувавши для Ов’єдо три очка.

Читайте також: Лігу Європи Шахтар дограватиме в Німеччині. УЄФА офіційно назвала дати і Революційний формат і місце проведення. УЄФА ОФІЦІЙНО оголосила календар матчів ЛЧ