Президент ФФУ Андрій Павелко ексклюзивно для FootballHub прокоментував ситуацію з Вересом та ФК Львів та розповів останні новини з розслідування про договірні матчі.

– Як виникла ситуація Верес-Львів?
– Ми чекаємо відповідь та оцінку УЄФА. Також я бачу, що ми пропишемо в наші правила та регламент дуже жорсткі умови, за яких можливі чи неможливі такі речі. Після відповіді ФІФА та УЄФА ми внесемо відповідні зміни в наші регламент щодо унормування цих можливих речей.

– Як взагалі так сталося, що команда з Другої ліги потрапила одразу до Прем’єр-Ліги?
– Не потрапила… Ідентифікаційний код не мінявся, склад гравців, тренерів, керівництво клубу – залишились такі самі, як у Вереса. Мабуть, це нас підштовхне до більш детальних змін до регламентних норм, щоб у майбутньому неможливо було робити такі речі без правил, які будуть їх чітко регламентувати.

– Коли буде прийнято остаточне рішення з цього питання?
– Сподіваюсь, що це буде до початку наступного сезону, до 22 липня, коли стартує чемпіонат. І я сподіваюсь, що до цього часу ми отримаємо відповідь від УЄФА і проведем Виконком ФФУ, на якому затвердимо пробний склад учасників УПЛ, і запропонуємо на рекомендації ФІФА та УЄФА відповідні зміни до регламентних норм, щоб у майбутньому ні в якому разі не було таких явищ у нашому футболі.

– Нещодавно був великий скандал із договірними матчами, на якій зараз стадії розслідування?
– Наскільки я проінформований, зараз вже декільком учасникам цих розслідувань надано підозри правоохоронними органами. Зараз відповідно до процесуальних дій йдуть обшуки, допити, і ми домовились, що найближчим часом матимемо змогу і нам наддадуть перелік тих клубів, гравців, агентів, тренерів та арбітрів, які перебувають під слідством.

– Можна очікувати, що ці люди та клуби будуть покарані та отримують дискваліфікації?
– Обов’ язково. Кожен, кого буде передано до наших спортивних дисциплінарних органів буде покараний відповідно до кодексу, а за карним кодексом – тут вже правоохоронні органи доводитимуть у судах і виноситимуть вироки тим, хто цим займався чи був задіяні у корупційних схемах в українському футболі.

Відео-версія інтерв’ю до вашої уваги:

Павелко про Верес-Львів та договірні матчі

Коли вирішиться ситуація Верес-Львів?Павелко: Сподіваюсь ДО ПОЧАТКУ СЕЗОНУ😂Ставте ЛАЙК президенту ФФУ за українську👍

Опубліковано FootballHub 19 червня 2018 р.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Клуби Першої і Другої ліг зняли президента ПФЛ!

У ці хвилини на Раді Ліг ПФЛ визначається доля професійного футболу нижчих ліг України …