Домашня сторінка Актуально Андрій Павелко: За це треба ставити пам’ятник за життя

Андрій Павелко: За це треба ставити пам’ятник за життя

1 читачів онлайн
0
2,065

Андрій Павелко відвідав матч національної збірної України у Львові. Перемогу над сербами у відборі на Євро-2020 президент УАФ/ФФУ побачив на власні очі і як функціонер розповів, з якими проблемами зіткнулася УАФ у ході організації двобою саме на Арені Львів.

Львівські вболівальники. Про них, мабуть, в усьому світі вже ходитимуть легенди. Будь-яка команда, котра розумітиме, що вона приїжджає до Львова, усвідомлюватиме, що не 11 гравців н полі, а повноцінних 12. Котрі до останньої хвилини, яким би не був рахунок, ведуть команду, дають цю енергетику і це справді фантастика. Заради цього треба жити. Заради цього варто любити футбол.

Я розумію, що і перед київськими вболівальниками ми маємо бути чесними, тому що і вони зачекалися на нашу команду. І треба в кожному місті ділитися цими емоціями. Але. Найважливіші і найвідповідальніші матчі мають відбуватися тільки у Львові. Я вам підтверджую це, бо, так вважає і тренерський штаб, і я, дуже важливо було підготувати тут газон.

Попередньо було рішення тренерського штабу – грати тільки у Львові. Але ви знаєте, яка була проблема з газоном. Тут газону не було, був город. І довелося 5 місяців працювати. Я пам’ятаю той листопад, коли ми розглядали або дві гри у Львові, або дві в Харкові. І у Львові була тільки одна проблема – газон.

Дякую усім, хто допомагав мені це реалізувати, оскільки Шева чітко дав мені зрозуміти, що газон потрібен новий. І наша команда це зробила. Ми заклали в бюджет, найняли найкращих виконавців, взимку підтримували тепло, щоб трава встигла вирости – це дуже копітка робота. Ми запросили провідних фахівців, агрономів, з інших українських клубів, у яких якісний газон. І коли сьогодні вийшли команди на розминку, вони всі сказали – ТОП. Це поле на рівні світових стандартів. Я вдячний усім, хто мені в цьому допоміг, бо це була велика відповідальність перед Андрієм Шевченком і командою. Було поставлене чітке завдання – поле нове, ідеальне, тоді все буде. Все виконано як з нашого боку, так і з боку тренерського штабу.

Нам не треба порожні трибуни. Нашому стадіону не потрібні бани, в жодному разі. Ми ж розуміємо, що уявіть, за порохніх трибун… До речі, Сербія наступний матч грає без глядачів через своїх фанатів… Тому це неприємно, це неправильно. І прохання до вболівальників, щоб вони завжди це розуміли і тільки так підтримували, як сьогодні. Не треба зайвого. Розуміємо емоції, розуміємо важливість матчу. Але треба тримати все під контролем. І емоції теж.

Обшука НАБУ в Домі Футболу – це якраз і важливо, щоб таке було. Такі процедури важливі, щоб іще раз довести, що ми все робимо вірно. Повірте, наша команда успішна. Ми бучимо це і по молодіжній збірній, і по національній команді, і по тому, скільки полів сьогодні побудовано у нашій країні. Я вважаю, що за це треба ставити пам’ятник за життя. Те, що роблять усі служби, вони зобов’язані це зробити, щоб іще раз підтвердити, що усе зроблено правильно.

Дивитися з 04:17

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Знову на вихід? Ванда Нара інтригує ТОП-клуби заявами про майбутнє Ікарді

Скандальний нападник влітку може знову змінити команду …