Домашня сторінка Ексклюзив Андрій Русол про єдиний пул: Компроміс можливий, але є багато запитань

Андрій Русол про єдиний пул: Компроміс можливий, але є багато запитань

10 читачів онлайн
0
1,796

Виконавчий директор СК Дніпро-1 Андрій Русол ексклюзивно для Footballhub пояснив позицію клубу з Дніпра щодо спроби впровадження єдиного телевізійного пулу.

На сьогоднішній день ми не розуміємо, чому ми маємо бути солідарними (як висловлюється Прем’єр-Ліга) з іншими клубами. Є дві причини. Перша — серйозні фінансові втрати. Та пропозиція, яку нам зробив телеканал 1+1, є набагато вигіднішою, ніж пропозиція каналів Футбол в середині пулу. Друга — наші телеглядачі. Ми не хочемо їх втрачати. Ми прагнемо бути більш доступними для наших телеглядачів. А створення телепулу несе за собою трансляцію футболу на платній платформі. Будь-якому нашому вболівальнику треба буде купувати підписку. Ми хочемо цього уникнути та бути більш доступними для наших вболівальників.

Компроміси можливі, і я впевнений, що ми рано чи пізно дійдемо до створення єдиного пулу в Україні. Але зараз наш український футбол до цього не готовий. Є дуже багато запитань, на які ми не отримали відповіді. Ми долучилися до діалогу УПЛ з клубами трохи пізніше через участь у Першій Лізі. Ми не знаємо суті попередніх домовленостей: умови та побажання, які клуби висували Прем’єр-Лізі. А на останніх зборах клубів УПЛ ми не отримали відповідь на свої питання. Тому український футбол ще не готовий до єдиного пулу. Але ми до цього маємо прийти.

Читайте також: Суперкубок Динамо – Шахтар в Одесі. Як це було?

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Хто міг придбати Карпати? Інсайд Ігоря Циганика

Ігор Циганик в авторській програмі ЦиганикLIVE розповів про можливих інвесторів Карпат та …