Домашня сторінка Актуально Андрій Шевченко: Можливо, хтось буде грати вперше

Андрій Шевченко: Можливо, хтось буде грати вперше

32 читачів онлайн
1
526

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко на передматчевій прес-конференції розповів про готовність команди до поєдинку проти збірної Словаччини.

Словаччина – Україна. Прес-конференція Шевченка

НАЖИВО 🔥🔥🔥Головне зіграти добре для наших вболівальників ©Тренер збірної України Андрій Шевченко напередодні матчу зі Словаччиною 😯#virni_zbirniy #вірні_збірній

Опубліковано FootballHub Четвер, 15 листопад 2018 р.

Андрій Шевченко:

Викликані нові гравці, не виключено, що хтось із них завтра вийде у стартовому складі.

Мотивація завжди має бути високою, тим більше, що гратимемо з таким хорошим суперником. Ми розуміємо, що словаки прагнуть перемогти. Ми вмотивовані, хочемо показати хороший футбол. Для нас важливо зіграти впевнено. Нам протистоятиме сильний суперник.

Випав Василь Кравець, але на матч із Туреччиною поки не плануємо когось викликати додатково. Але, якщо ще будуть втрати, то будемо викликати гравців.

Збірна Словаччини дуже вмотивована. Це сильний суперник як у командній грі, так і за особистостями. Нас чекає непростий поєдинок. Ми втратили Ярмоленка і Марлоса. Ми викликали чотирьох новачків, можливо завтра хтось із них завтра буде грати перший раз. Дуже важливо, щоб вони правильно підійшли до цієї гри і влилися в нашу систему.

Дуже важливо, що збірна на правильному шляху. Хороша атмосфера у команді. Перед цим колективом можна ставити конкретні завдання.

Козак був дуже успішним тренером. Прийшов новий тренер, але за такий короткий період важко щось змінити. Тому, новий тренер буде використовувати напрацювання колишнього тренерського штабу.

Євген Коноплянка:

Нам важко буде грати без лідерів Ярмоленка та Марлоса. Але, не треба розділяти на лідерів та інших гравців. У нас є колектив і ми за рахунок цього досягаємо успіхів.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Суворі реалії. Ексдинамівець залишився би без клубу, якби порушив карантин

Бешикташ міг розірвати контракт з колишнім гравцем Динамо, оскільки той хотів порушити умо…