Домашня сторінка Актуально Андрій Шевченко: Ми створили достатньо моментів, щоб перемогти

Андрій Шевченко: Ми створили достатньо моментів, щоб перемогти

30 читачів онлайн
0
994

Наставник збірної України Андрій Шевченко видав компліменти збірній Чехії, але назвав перемогу України заслуженою.

По заміні Ярмоленка

Наші провідні гравці провели непогану гру. Ми побачили невелику втому в Ярмоленка, а в нас є кваліфіковані гравці на заміні, тому ми змінили структуру гри і замінили Андрія та Євгена Коноплянку. Я задоволений їхньою грою і самовіддачею.

Чи був фарт?

Ви знаєте, ми створили достатню кількість моментів, щоб перемогти в цій грі. Збірна Чехії теж не зупинялася до кінця, тому останні 15 хвилин вийшов відкритий футбол. В цьому цей турнір і хороший, бо команди розуміють, що уже мало матчів і перемога дуже важлива. Ми були трохи ближчі до перемоги і заслужено її здобули. Був дуже хороший матч, тому мої компліменти збірній Чехії.

Про поліцію, яка затримала українських фанатів

Як я зрозумів, з того, що бачив, там хтось вистрибнув із фанатів, а хтось впав. Поліція має охороняти порядок. З того, що я бачив, то там хтось просто впав. Багато хто з правоохоронців це розумів, і нам вдалося забрати декількох хлопців (фанатів). Маю надію, що всіх відпустять і все буде нормально.

Про підсилення гри замінами

Всі гравці, які вийшли на заміну, вийшли дуже добре. Той же Зінченко. Ми бачили, що десь на правому фланзі ми починаємо поступатися супернику, тому замінили Андрія. Ярмоленко відіграв дуже добре, багато сил віддав, він пресингував. Ми трохи змістили Марлоса. Віктор Циганкв перебуває у неперевершеній формі. Він конкурує з усіма гравцями атаки збірної, він теж увійшов в гру дуже добре, як і Селезньов.

Прес-конференція Андрія Шевченка 💥💥💥Враження тренера збірної від гри команди і перемоги над Чехією🤔Кого вважаєте гравцем матчу?✍️👇

Опубліковано FootballHub Четвер, 6 вересня 2018 р.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Зоря суне Динамо на четверте місце. Команда Скрипника долає Колос на шляху до Ліги Чемпіонів

Луганський клуб продовжує боротися за омріяну другу сходинку …