Андрій Шевченко про травми, новачків команди і перспективи Попова у збірній

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко та півзахисник команди Сергій Сидорчук відповіли на запитання журналістів напередодні матчів проти Естонії та Сербії.

View this post on Instagram

💙💛Продаж квитків на матч Україна-Естонія відкрито! Посилання в описі профіля. #МиЗбірна #УкраїнаЕстонія

A post shared by UAF/УАФ (@ffukraine) on Oct 25, 2019 at 8:13am PDT

Шевченко про травми

Миколенко пройшов обстеження, у нього немає серйозних ушкоджень і, думаю, що на другу гру він буде готовий. Коноплянка відновився, але зараз із температурою, тому тренування пропустить. У Шепелєва була невеличка проблема, але все гаразд і він вже готовий.

Шевченко про мотивацію

Мотивація у футболістів повинна бути завжди. Особливо мотивація буде у тих, хто грав менше. Тим більше, що буде шанс в інших гравців, бо є у нас травмовані, є ті, хто на картках. Тому важливо зіграти добре і продуктивно.

Шевченко про Попова

Він виступає за молодіжну команду. Молодіжка грає за тією ж структурою, що й ми. Постежимо за його прогресом. Те, що він зараз грає у Динамо, дуже добре. Потрібно, щоб Попов став основним у клубі, і ми, звичайно, будемо його розглядати.

Шевченко про Іванісеню

Іванісеня грає опорника і дуже успішно виступає в Зорі. Ми його запросили і плануємо використовувати на позиції опорного півзахисника.

Шевченко про Малиновського

Малиновський чекає на поповнення в сім’ї, тому отримав декілька вихідних і приєднається до команди вже в другій частині збору. Склад на Сербію визначимо вже у Белграді. У Русалана невелика травма була, але він буде готуватися до гри і вже там побачимо, наскільки Малиновський буде у формі.

Сидорчук про конфлікти і матч у Запоріжжі

Конфліктів у збірній немає. Всі бачили фото, де гравці Динамо підтримали гравців Шахтаря, тому все в порядку.

За збірну завжди хотілося зіграти в Запоріжжі, але ніколи не думав, що це станеться. Пам’ятаю, як завжди тут грала молодіжка, а тепер шанс вийти у національній команді. Прийдуть батьки, родичі – дуже приємно.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також