Домашня сторінка Ексклюзив Андрій Шевченко в Динамо? Циганик розкрив правду

Андрій Шевченко в Динамо? Циганик розкрив правду

1 читачів онлайн
2
11,778

Руйнівник міфів

Ігор Циганик в ефірі авторської програми ЦиганикLive розповів про чутки, що Андрій Шевченко змінить Мірчу Луческу на чолі Динамо:

Я вірю фактам, а вони такі: контракт Луческу з київським Динамо розрахований до травня 2024 року. Ви справді думаєте, що Шевченко чекатиме до закінчення угоди Луческу? Не думаю, що Андрій Шевченко зараз чекатиме, що Луческу скоріше піде… Говорив сьогодні з президентом Динамо і він мені каже: ” Ігор, контракт Луческу з Динамо до травня 2024 року! Про що говорити?

Ви думаєте, що три роки сидітиме Андрій Миколайович і чекатиме? Це абсолютно неприпустимо.

Я був свідком однієї розвмови. На матчі Динамо – Десна був присутній Андрій Шевченко, в якого Ігор Суркіс запитав про гру киян і сучасний стан команди. На що Шевченко відповів, що є в Динамо тренер, якого він дуже-дуже поважає і на даному етапі клуб розвивається у правильному напрямку.

Можливо, були ще якісь контакти, але я запитав у Ігоря Суркіса і той сказав, що контракт із Луческу – до травня 2024 року. Румунський фахівець відновився і сповнений сил. Він планує відпрацювати свій контракт. Є Луческу – він і працює!

Стосовно Шевченка. Він найближчим часом має повернутися до тренерської діяльності і це буде правильним кроком. У перспективі, звичайно, колись Андрій Миколайович може очолити Динамо, адже це для нього не чужий клуб. Думаю, найближчим часом Шевченко повернеться до тренерської діяльності, і, думаю, це буде не в Україні

Читайте також: Адвокат Малиновського. Циганик підтримав гравців збірної України

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Відчув шок. Циганик вибачився перед Вернидубом і знищив Шахтар

Справедлива оцінка гри команди Де Дзербі …