Нічийний результат у матчі Динамо – Зоря вплинув на настрій та емоції гравців обох команд по-різному. Динамівці вже попрощались хай навіть із примарними сподіваннями на перше місце у чемпіонаті України, тому до мікрофона були неохочими. Лиш Олександр Андрієвський поспілкувався із журналістами:

Якщо брати гольові моменти, то мали забивати і вигравати матч. Потім цей, як ви кажете, сумнівний штрафний. Плюс чиста рука Чеберка і непоставлений пенальті. В наш бік не свистять моменти. Таке суддівство вирішує результат матчу. Це неприємно. Після гри Сілас сказав, що він сам впав і фолу не було. Не треба применшувати заслугу голкіпера Зорі, але, можливо, це і якийсь нефарт. Ми повинні грати кожен матч за емблему клубу і вигравати.

Звання героя матчу почесно заслужив воротар Зорі Микита Шевченко. Кіпер луганців залишився задоволений таким результатом:

Ми раді такому результату. Ми грали з Динамо. Тут всім складно грати. Ми здобули 1 очко. Зараз кожне очко на вагу золота. Хоч якийсь бал – ми раді. Не повністю, але раді. Уся команда – молодці, не треба виділяти лише мене. Якщо ми продовжимо так, то поборемося за 4, а може й за 3 місце.

Мені здалося, що Русин забив. Це був все ж не автогол. Русину, мабуть, сьогодні не щастило. Мені пощастило.

Зараз будь-яке очко на вагу золоту. Тим більше з грандами нашого чемпіонату. З командами нашого рівня ми важко граємо, бачите. Не можемо навіть очко взяти.

Так, приїхав автобусом. Щоб життя не здавалося малиною. Щоб спустилися з неба на землю. Бачите, трохи допомогло. Десь нас розлютило. Але не всі матчі так їздити – не треба. Нашими дорогами… Один раз спробували, але, сподіваюся, що керівництво змилується і хоч у Львів дадуть літак.

Ми хотіли забрати тут хоча б одне очко. Ми це зробили. У нас хороший настрій. Завтра будемо готуватися до наступних матчів. 

Пилип Будківський так прокоментував результат матчу:

Я думаю, що перший тайм зовсім не склався: не було зовсім моментів. Другий тайм вийшли – трохи агресивніше почали грати, і моменти з’явилися. Ми заслужено заробили цей пункт.

Був штрафний? Я не знаю, там боротьба була. Просто так Сілас не кричав і не валявся б на газоні. Може десь зачепив ногою. У Динамо були сьогодні моменти. Але Микита Шевченко рятував. Я думаю, він – герой матчу. Ми свої моменти використали. Дуже раді нічиїй цій. 

Ми сказали, що можете традицію не змінювати. Нас перевиховують трохи. Це пішло на користь, значить треба було так зробити.

Чому не стоїть Феліпе? У нас є тренер воротарів. Він вирішує. Шевченко – молодець. Я думаю, що це він здобув для нас це очко. 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Пекло у Першій Лізі. Оболонь може зникнути і звинувачує ПФЛ. ЕКСКЛЮЗИВ

Велике ексклюзивне інтерв'ю зі спортивним директором Оболоні Бровар. Про те, що відбуваєть…