Антиукраїнська заява. Експрацівник Шахтаря здивував своєю позицією

Спеціаліст поділився сумнівною думкою. Він здивував, і навіть трохи обурив, своєю заявою про те, що в Україні немає футболістів, які б могли керувати грою.

Колишній голова селекційної служби Шахтаря Ян Штреєр (працював у донецькій команді з 2007 по 2010 роки) в інтерв’ю twentefans.nl розповів про роботу в українському клубі:

Коли я працював у Шахтарі, то відправляв скаута до Бразилії. Я все ще працюю з ним, і сьогодні він телефонував мені стосовно деяких гравців. Також у мене був скаут в Аргентині, який зараз працює у Базелі. Скрізь, у кожній країні, я знаю людей і маю контакти. Але в мене є певні вподобання по гравцях із певних країн, а не звідусіль.

Мені подобаються креативні футболісти. Думаю, що бразильці – відмінні гравці. Також вважаю, що африканці – це чудові футболісти. В Україні взагалі немає креативних гравців, тому їх постійно запрошують з-за кордону. Саме тому я би не став підписувати когось із українських футболістів. Ми цього не хочемо.

Фото ФК Твенте

 

Поважний спеціаліст, мабуть, не дуже уважно стежить за “українськими футболістами”, якщо не помітив креативні здібності у грі Малиновського, Зінченка (вихованці Шахтаря), Коноплянки і Ярмоленка.

Найвідомішими гравцями, які прийшли в Шахтар за часів Штреєра стали Дуглас Коста і Алекс Тейшейра. Наразі головою скаутської служби Шахтаря є португалець Жозе Боту.

Читайте також: Петряк знову показує клас в Угорщині. Українець відзначився ефектним асистом. ВІДЕО і Майстер трюків, який зламав закони фізики. Угорці вражені Харатіним

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також