Вірите чи ні, але у матчах Другої Ліги України вболівальники можуть інколи побачити все, про що лише можна уявити, ідучи на стадіон.

Спершу суперечки зі сторони команди-господарів викликав призначений вільний удар. Голкіпер Буковини взяв м’яч у руки, але довго не вводив у гру. Арбітр просвистів фол та призначив вільний удар у бік чернівецького клубу.

Та найбільше протестів та агресії спричинив епізод на останніх хвилинах матчу. Справа в тому, що до основго часу було додано 4 хвилини, однак тривала вже 8-ма компенсована, як Агробізнес заробив пенальті. Гості виконували подачу з лівого флангу. Боротьба відбувалась на дальній стійці. За її підсумками на газоні опинились і нападник Агробізнеса і захисник Буковини. Рефері поставив пенальті.

Після цього рішення футболісти господарів покинули усією командою межі поля. Та згодом гравці Буковини повернулись і гості реалізували свій одинадцятиметровий. На цьому матч закінчився. Відразу після фінального свистка на поле вибігли фанати господарів та кинулись навздогін суддям. Рефері швидко втекли у підтрибунне приміщення, а обурених вболівальників зустрів кордон правоохоронців.

Яка може бути повага до суддів після таких дій? Мало того, що людина придумує свої якісь речі: вільний удар якийсь, одні і ті ж фоли в один бік. На 98-й придумав пенальті, коли додавав 5 хвилин. І пенальті – це взагалі. Боковий сказав йому ставити, бо, мабуть, щось треба було вирішувати. Чесно – це безлад.

Щодо гри, я вважаю, що наша команда грала достойно. В мене просто немає слів. Як після цього комусь щось доводити, щось казати? Якісь у нас є експерти, щось дивляться, розглядають суддівські помилки. Тут людину треба просто відправляти на острів і нехай він судить там собі якісь племена, – гнівно прокоментував події матчу наставник Буковини.

Відео скандального матчу Буковина-Агробізнес

Все, чого душа забажає?В матчах Другої Ліги бувають пристрасті не менші, ніж у Класичному! У грі Буковина-Агробізнес і голи-красені забивали, і рефері бігли ?лінчувати, і з поля йшли в знак протесту! Як вам арбітраж?

Опубліковано FootballHub 23 жовтня 2017 р.

Комітет арбітрів ФФУ прокоментував дії свого підлеглого наступним чином.

 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Горбенко Євгеній
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Браво! Україна перемагає Чехію і підіймається до еліти!

Збірна України здобула 3 перемогу в 3 матчах Ліги Націй!   Андрій Шевченко вирішив не…