Вірите чи ні, але у матчах Другої Ліги України вболівальники можуть інколи побачити все, про що лише можна уявити, ідучи на стадіон.

Спершу суперечки зі сторони команди-господарів викликав призначений вільний удар. Голкіпер Буковини взяв м’яч у руки, але довго не вводив у гру. Арбітр просвистів фол та призначив вільний удар у бік чернівецького клубу.

Та найбільше протестів та агресії спричинив епізод на останніх хвилинах матчу. Справа в тому, що до основго часу було додано 4 хвилини, однак тривала вже 8-ма компенсована, як Агробізнес заробив пенальті. Гості виконували подачу з лівого флангу. Боротьба відбувалась на дальній стійці. За її підсумками на газоні опинились і нападник Агробізнеса і захисник Буковини. Рефері поставив пенальті.

Після цього рішення футболісти господарів покинули усією командою межі поля. Та згодом гравці Буковини повернулись і гості реалізували свій одинадцятиметровий. На цьому матч закінчився. Відразу після фінального свистка на поле вибігли фанати господарів та кинулись навздогін суддям. Рефері швидко втекли у підтрибунне приміщення, а обурених вболівальників зустрів кордон правоохоронців.

Яка може бути повага до суддів після таких дій? Мало того, що людина придумує свої якісь речі: вільний удар якийсь, одні і ті ж фоли в один бік. На 98-й придумав пенальті, коли додавав 5 хвилин. І пенальті – це взагалі. Боковий сказав йому ставити, бо, мабуть, щось треба було вирішувати. Чесно – це безлад.

Щодо гри, я вважаю, що наша команда грала достойно. В мене просто немає слів. Як після цього комусь щось доводити, щось казати? Якісь у нас є експерти, щось дивляться, розглядають суддівські помилки. Тут людину треба просто відправляти на острів і нехай він судить там собі якісь племена, – гнівно прокоментував події матчу наставник Буковини.

Відео скандального матчу Буковина-Агробізнес

Все, чого душа забажає?В матчах Другої Ліги бувають пристрасті не менші, ніж у Класичному! У грі Буковина-Агробізнес і голи-красені забивали, і рефері бігли ?лінчувати, і з поля йшли в знак протесту! Як вам арбітраж?

Опубліковано FootballHub 23 жовтня 2017 р.

Комітет арбітрів ФФУ прокоментував дії свого підлеглого наступним чином.

Хацкевич: Ми не допрацювали в Австрії

Після програного Колосу матчу (1:3) головний наставник Динамо Олександр Хацкевич поділився…