Арсенал – Атлетико. Типовість канонірів та стартовий психоз Мадрида

Перевага – out, захист – out, фартовість – OUT! Арсенал, маючи колосальну перевагу на усіх ділянках поля та граючи у більшості 80 (!) хвилин, подарував Атлетико нічию.

Атлетико несподівано почав ховати себе з перших хвилин. Мова не про беззубість, а про низку хаотичних дій окремих персонажів. Зірка вечора – Врсалько. Друга хвилина матчу – жовта для хорвата. Це наче стало сигналом для канонірів, у кожного з яких ніби по дві гармати в руках і одна за спиною були в атаках…

Приблизно так і можна змалювати бажання футболістів Венгера оформити комфортну перевагу перед виїздом до Мадрида. Ляказетт на 6′ пробив в дотик на льоту – стійка, за хвилину головою – Облак на місці. Ще за хвилину активно підключився до навали Велбек. Тотальний британський футбол у дії. Який початок може бути кращим? Грати у більшості! Вищезгаданий Врсалько грубо ззаду чіпляє ногу Ляказетта – до побачення, півфіналу бачення…

Що далі? Не встиг Арсенал помацати чисельну перевагу, як ще одне вилучення. Не знайти цього вечора від Лондона до острова Мен людину емоційнішу, ніж Дієго Сімеоне. За надмірні емоції тренер Атлетико і пішов дивитися футбол на трибуни. Весь матч простояв, адже аншлаг.

Для Арсенала запахло гармонією на 61-й хвилині. Надактивний Ляказетт головою знайшов навіс Вілшира – 1:0.

Французський форвард мав ще кілька нагод, найближчим був до дубля після чергового удару головою. Ледь не забули про іншого, ще зірковішого представника Франції на полі. У нього завжди із собою радар на важливі моменти. Антуан вискочив на ворота Оспіни, наче екс-ДАЇшник із кущів. Транзитом поміж ніг воротаря, рикошетом від коліна Мустафі м’яч полетів під поперечку – 1:1.

Атлетико провів перші 10 найгірших хвилин у сезоні і приблизно стільки ж ювілейних хвилин вистачило, аби стати повноцінним фаворитом у матчі-відповіді в Іспанії.

У паралельному матчі два гольові суперпаси Пайє наблизили Марсель до фіналу. Забивали Товен та Нджиє. Такі от французські пироги, запиті енергетиком.