Домашня сторінка Актуально Арсенал, Лінекер і Форевер

Арсенал, Лінекер і Форевер

1 min read
0
1,007

Автор Олександр Золотогорський

Гарі Лінекер миттєво відреагував на перемогу Арсенала над Челсі і вихід до Фіналу Кубка Ліги.

Wenger forever – дуже ємний коментар від легенди Тоттенгема. Фраза з подвійним дном. А чи може бути інакше, коли пише Лінекер? Чи може бути інакше, коли мова йде про Арсенал?

Нехай називають божевільними свідків секти WengerIN, нехай докоряють у невдячності прихильникам WengerOUT… Все це марнота. Сперечатися можна скільки завгодно. Та як заперечиш фразі Лінекера?

Справа в тому, що вся сіль венгерівського Арсенала в цьому єднанні протиріч. Якщо вболіваєш за ганнерів – будь готовий підписати контракт зі своїм мозком, що будеш НЕЩАСНО ЩАСЛИВИМ. Одного дня ти зрозумієш, що далі так не можна. А потім повернеться Начо Монреаль, і гардіани разом зі скаями складатимуть збірну гравців, яких найбільше недооцінюють. Звичайно, поставивши туди іспанця першим номером.

Правда лише в тому, що ти forever сумніватимешся між in і out, і саме цю реальність побудував Венгер. І саме за неї Арсенал і люблять. Чому всі божеволіють від американських гірок? Чому дитину не забереш з батутів? Чому віриш до останнього, що Івобі доведе свій показник finishing до двозначної цифри? ТОМУ ЩО! І цієї відповіді достатньо.

Нік Хорнбі у своїй «Футбольній лихоманці» писав, що найбільше йому подобалося, коли Арсенал програвав 0:2, а потім перемагав. Венгер цей футбольний ДНК вивів в абсолют.

Хтось колись мені сказав: ви ще ніколи не були в пяти хвилинах від кризи. Я відповів:  ні, в трьох!- це слова Венгера після перемоги над Челсі.
 

Не намагайся зігнути ложку. Спочатку ти маєш зрозуміти головне… Ложки не існує ©

Не існує кризи. Немає Санчеса. Перемогу не роблять тільки рикошети.

Все має свій початок і свій кінець. Але коли WengerEXIT таки настане і ті, хто голосували за IN, і ті, хто волав про OUT, не знатимуть, що робити далі. Коли закінчується епоха, зазвичай настає лихоліття. В Манчестер Юнайтеді знають. І в Арсеналі теж певно дізнаються.

А поки – свято триває. 13 фінал Венгера. Четвертий візит на Вемблі за п’ять років. Гра по четвергах у турнірі, де навіть можна перемогти. І передчуття нових трансферних колізій. Це Арсенал, дитинко. Приходь, батути відкрито.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Женжеруха Петро
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

#ПОКАЖИФАНАТАМ Суперфінал. Обирай свою фаворитку

9 турів мега-конкурсу #ПОКАЖИФАНАТАМ позаду і настав час обрати найкращу вболівальницю.  …