Арсенал не визнає авторитетів. У Києві не вистояла Десна

Матч першої і останньої команди нижньої шістки УПЛ завершився сенсацією.

Арсенал із перших хвилин матчу заволодів ініціативою, яка майже одразу принесла результат. На 12 хвилині Калітвінцев класною передачею знайшов у штрафному майданчику Авагімяна, який точним ударом головою відкрив рахунок – 1:0.

Фото ФК Арсенал Київ

Господарі трохи зменшили оберти, але притискатися до своїх воріт не стали і за 15 хвилин отримали шанс, щоби подвоїти рахунок на свою користь. Слінкін порушив правила у своєму штрафному і арбітр вказав на 11-метрову позначку. Оріховський пенальті впевнено реалізував – 2:0.

Другий тайм мав би розпочатися із невпинних атак Десни, але небезпечний момент створив Арсенал. Калітвінцев класно пробив з-за меж штрафного майданчика, а Литовка не без проблем з пострілом киянина впорався.

Розміряний темп другої половини зустрічі міг оживити гол гостей. Близьким до забитого м’яча був Волков. Проте Підківка, відбивши спочатку один удар від гравця чернігівців (не надто вдало, адже відбив перед собою), з добиванням від нападника Десни впорався.

Міг ставити розгромну крапку у матчі Мудрик. Орендований в Шахтаря талант вийшов на заміну і мав супершанс, щоб забити. Нападник двічі розстрілював ворота Десни, але перша спроба прийшлася в Литовку, а під другий удар самовіддано кинувся захисник.

Суха перемога Арсенала над Десною додає вболівальникам киян впевненості і віри у боротьбі за виживання.