Арсенал перемагає Ліверпуль у драматичному матчі за Суперкубок. ВІДЕО

У матчі за Суперкубок зійшли переможець Кубка Англії Арсенал та чемпіон АПЛ Ліверпуль.

Перший небезпечний момент у зустрічі стався на 6 хвилині. Після подачі зі штрафного Ван Дайк виграв позицію і ногою переправив м’яч у сітку воріт. Однак, у цьому моменті рефері зафіксував положення поза грою у захисника Ліверпуля.

Вже за декілька хвилин рахунок у матчі таки був відкритий. Обамеянг прийняв м’яч на лівому фланзі після довгої діагоналі у виконанні Сака. Нападник Арсенала накрутив Вільямса і з лінії штрафного майданчика завдав розкішного удару у дальній кут воріт – 0:1.

Ще за декілька хвилин Каноніри мали можливість подвоїти свою перевагу. Сака з правого флангу прострілив на 11 метрів, куди набігав Нкетія. Гравець Арсенала пробив у дотик, проте Аліссон зреагував на удар і забрав м’яч до рук.

Ліверпуль взяв м’яч під контроль і спробував створити декілька моментів, але до ударів у площину воріт так і не дійшло.

Чудову нагоду зрівняти рахунок Ліверпуль мав вже у другій половині зустрічі. Робертсон чудовою передачею зі своєї половини поля вивів Садіо Мане на побачення з Мартінесом. Але нападник мерсисайдців таку нагоду не використав. Варто відзначити гру голкіпера Арсенала, який вчасно вийшов із воріт і заблокував удар Мане.

Заміна спрацювала

Клопп не став зволікати і почав вносити корективи у гру своєї команди. На 59-й хвилині на полі з’явився Такумі Мінаміно. І саме японський гравець у середині другого тайму зумів зрівняти рахунок. Футболіст обігрався у стіночку із Салахом і захисниками Арсенала (!!!) в штрафному майданчику і з декількох метрів розстріляв Мартінеса – 1:1.

Більше голів в основний час не було. Переможця поєдинку команди визначили у серії післяматчевих пенальті.

За її результатами Каноніри перемогли Ліверпуль з рахунком 5:4 (за мерсисайдців схибив Раян Брюстер).

Арсенал – володар трофея. Цей Суперкубок став 16-м в історії Канонірів. Це найбільша кількість серед усіх англійських клубів.