Манчестер Сіті виграв свій перший трофей цього сезону. Містяни у фіналі Кубка Ліги зустрічались з лондонським Арсеналом. Каноніри підійшли до матчу не в однозначному настрої. Підопічні Венгера посеред тижня поступились вдома Естерсунду в Лізі Європи, однак пройшли в наступний раунд.

Активніше матч розпочали номінальні господарі і навіть завдали кількох ударів по воротах Браво. Але саме Клаудіо згодом започаткував гольову атаку. Голкіпер вибив м’яч із свого штрафного майданчика далеко вперед, Мустафі програв позиційну боротьбу Агуеро і аргентинець вийшов віч-на-віч з Оспіною та майстерно перекинув останнього.

Надалі контроль над грою повністю захопив Манчестер. Все чим зміг відзначитись Арсенал в той час, що залишався до перерви – попередження Бельєріна і Ремзі. В другому таймі ситуація не змінилась. До того ж на поле в складі команди Гвардіоли вийшов Сілва і контроль м’яча став тотальним з боку Манчестер Сіті. Ближче до середини тайму гості видали результативну 7-хвилинку. Спочатку подача кутового призвела до вдалого останнього дотику Компані. А згодом Сілва отримав розрізний пас від Даніло і пробив точно в нижній кут воріт Оспіни.

На все це Арсенал зміг відповісти дальніми ударами Джаки і Бельєріна, а також спробою забігання за спину захисникам від Обамеянга. Манчестер Сіті здобув закономірну і впевнену розгромну перемогу 3:0, та перший трофей цього сезону.

Проблема не в Неймарі? Сором ПСЖ від команди, яку перемагало Динамо. ВІДЕО

ПСЖ несподівано зазнав поразки у 2-му турі чемпіонату Франції від Ренна. Такого результату…