Арсенал – Тоттенгем. Гра – шедевр. Це потрібно було бачити!

Неймовірні швидкості з перших хвилин і момент Ніколя Пепе вже на першій хвилині – дербі північного Лондона розпочалося калейдоскопічно. Арсенал, що вперше зі старту використав атакувальну трійку Обамеянг-Пепе-Ляказетт, домінував. Тоттенгем із центральним захисником Санчесом на місці правого бека більше захищався.

Але саме гості першими забили на полі Емірейтс. Чудова контратака! Але все вирішила помилка воротаря Арсенала Лено. Німецький кіпер не зміг зафіксувати м’яч після удару Ламели і Еріксен чітко зіграв на добиванні. 0:1.

Голкіпер Канонірів незабаром виправився. Потягнув дуже складний удар від Сона. Тоттенгем був дуже близький, щоб подвоїти перевагу, але Лено врятував.

Арсенал продовжив атакувати, контролювати м’яч і заробляти стандарти. Але гострішим був Тоттенгем. З ударом Кейна ледве впорався Лено.

А потім насамкінець першого тайму був пенальті у ворота Арсенала. Джака у ситуації, що зовсім не вимагала підкату, збив Сона. Кейн спокійно реалізував одинадцятиметровий. 0:2.

Каноніри ще до перерви зуміли створити реальний гольовий момент. Утім, прийшов час сейвити і Льорісу. Воротар Тоттенгема впорався з ударом Пепе. Через хвилину ще й відбив дуже прицільний удар зі штрафного Ляказетта.

Але все одно французький форвард домігся свого ще в першому таймі. Пепе віддав класну передачу. Ляказетт просто пройшов крізь захисників і розстріляв ворота суперників. Тепер Льоріс вже не допоміг. 1:2. Арсенал пішов на перерву з розумінням, що може відігратися.

І Ганнери намагалися виконати своє завдання з перших хвилин другого тайму. Спочатку Льоріс потягнув удар Гендузі. Ще один класний сейв! Потім вже Колашинацу не вистачило якихось сантиметрів, щоб дотягнутися до м’яча і замкнути дальню стійку після подачі кутового.

Але хто сказав, що Тоттенгем буде лише захищатися?! Ні! Знову дуже ефективні контратаки гостей. Після однієї з них мав знову забивати Кейн. Але влучив у стійку.

Себальйос, що дуже добре себе проявив у минулих матчах за Арсенал, замінив Торрейру. І одразу перевірив Льоріса. Голкіпер Тоттенгема знову на висоті. Відбив дуже складний удар іспанця.

Втім, Арсенал таки відігрався! Чудова передача Гендузі і прекрасна гра Обамеянга на випередження. У достатньо складній ситуації він дотягнувся до м’яча і доправив його у ворота. 2:2.

Нічийний результат на 71 хвилині, і матч продовжився на неймовірних швидкостях. Знову врятував Льоріс. Цього разу після гарматного удару Джаки.

Хороший момент був у Пепе. Він опинився на підхопленні після подачі кутового. Удар з дуже перспективної позиції – повз ворота. Наступна атака – гол Арсенала. Але Папастотопулос рано радів. Офсайд у Колашинаца, і ВАР це підтвердив.

У цій грі було все: нові потужні атаки Арсенала (Пепе знову мав хорошу можливість забити), і невеличка сутичка між гравцями (а як же без цього в такому дербі?), і інтрига до останньої секунди.

І на останніх секундах міг забивати Тоттенгем. Кейн розраховував на пенальті, коли впав від поштовху Папастотопулоса (арбітр Аткінсон вирішив Арсенал в цьому епізоді не карати). А Сіссоко із дуже непоганої позиції вдарив вище воріт.

Цей матч пронісся, ніби буревій. Неймовірна гра, що завершилася дуже бойовою нічиєю 2:2.