Арсенал за 25 хвилин знищує Славію, а Рома стримує натиск Аякса. Результати чвертьфіналів Ліги Європи. ВІДЕО

Стали відомі всі учасники 1/2 фіналу Ліги Європи

Арсенал ще за половину першого тайму здобув собі путівку до півфіналу

Каноніри у Празі просто знищили Славію. Підопічні Артети забили уперше на 14-й хвилині. Сміт Роу вдало зіграв на добиванні, але гол скасували після перегляду VAR. У 20-річного півзахисника зафіксували офсайд. Та це навпаки ще більше завело гравців Арсенала, які за 6 хвилин тричі забили у ворота Славії!

Спочатку після чудової передачі від Сміта Роу Пепе з декількох метрів розстріляв ворота Коларжа. Згодом Ляказетт впевнено реалізував пенальті, що призначив Чакір за фол Якуба Громади проти Букайо Саки. А ще за декілька хвилин Сака добив деморалізовану Славію чудовим ударом з лінії штрафного майданчика у кут воріт. 3:0 на користь Арсенала за стартові 25 хвилин.

Уже наприкінці другого тайму Арсенал забив четвертий м’яч. Ляказетт накрутив у штрафному майданчику декількох захисників Славії і пробив у кут воріт – 4:0.

Кривдник київського Динамо Вільярреал у себе вдома здолав Динамо Загреб

Хорвати не змогли повторити фантастичний камбек 1/8 фіналу Ліги Європи, коли у матчі-відповіді сенсаційно знищили Тоттенгем з рахунком 3:0. Іспанський клуб у першому таймі двічі вразив ворота Динамо: відзначалися Пако Алькасера та Морено. Загребці, попри наявні моменти, зуміли забити лише на 74-й хвилині. Петкович п’ятою скинув на Оршича, який в дотик відправив м’яч у кут воріт. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь Вільярреала, який проходить до наступного раунду, де зустрінеться з Арсеналом.

Аякс після домашньої поразки від Роми 1:2 не збирався здаватися і влаштував у Римі справжнє пекло для команди Паулу Фонсеки

Нідерландська команда з перших хвилин взяла м’яч під контроль. А як тільки його втрачала, одразу вмикала високий пресинг. Якщо у першій половині зустрічі Ромі вдалося відбиватися від атак Аякса, то на старті другого тайму захист італійської команди дав тріщину. Шурс виконав чудову передачу з власної половини поля на Броббі, який прочавив обронців Роми, перекинув Лопеса і відправив м’яч у порожні ворота.

За кілька хвилин Аякс забив ще раз, але гол було скасовано через фол на Мхітаряні. Натомість, у середині другого тайму римляни зрівняли рахунок. Калафйорі накрутив декількох гравців Аякса, прострілив на дальню стійку на Джеко. Нападник Роми з декількох метрів переправив м’яч у сітку воріт –1:1. Римляни, що майже увесь поєдинок грали без м’яча (володіння 73% проти 27% на користь Аякса), зуміли втримати прохідний результат.

Манчестер Юнайтед завдяки швидкому голу на 6-й хвилині деморалізував Гранаду

Після подачі від Телеса Погба у штрафному майданчику скинув головою на Кавані і уругвайський нападник в дотик сильно пробив у кут воріт – 1:0. Іспанський клуб кинувся відігруватися, але пробити захист МЮ та Де Хеа їм так і не вдалося. Ще й на останніх хвилинах зустрічі Вальєхо зрізав м’яч у власні ворота після подачі Теллеса – 2:0.

Результати всіх матчів чвертьфіналу Ліги Європи:

Вільярреал 2:1 (3:1 за сумою двох матчів) Динамо Загреб

Славія 0:4 (1:5) Арсенал

Манчестер Юнайтед 2:0 (4:0) Гранада

Рома 1:1 (3:2) Аякс

Тож, у півфіналі Ліги Європи зустрінуться Манчестер Юнайтед з Ромою та Вільяреал з Арсеналом. Перші поєдинки 1/2 фіналу Ліги Європи відбудуться 29-го квітня. Матчі відповіді – 6-го травня.