Артем Кравець забиває Галатасараю

Український форвард Кайсеріспора Артем Кравець забив свій третій м’яч у сезоні у рамках турецької Суперліги. І не будь-кому, а Галатасараю.

Гостям вдалася стрімка контратака на 15-тій хвилині зустічі. Кравець зустрівся з м’ячем біля одинадцятиметрової позначки і без супротиву пробивав вже у порожні ворота. Адже голкіпер господарів Муслера побіг зустрічати Чері, котрий і віддав українцеві гольову.

Вже в наступній атаці Кайсеріспор примудрився пропустити. І теж не без помилки воротаря. Дьянь зіграв на добиванні після того, як Лунг парирував просто перед собою.

В основі Кайсеріспора на правому фланзі захисту також грає ще один українець Олександр Кучер. І у другому таймі гостям буде несолодко. Лопес отримав другу жовту і залишив команду Кравця та Кучера у меншості. Ще й пенальті привіз. Дубль Дьяня та гол Нагатомо у роздягальню – і Галатасарай ще до перерви виграє 3:1.

У другій частині гри рахунок не змінився, а обидва українці дограли матч до фінального свистка і відзначилися хіба жовтими картками.