Артем Мілевський – рятівник Динамо!

Артем Мілевський врятував Динамо Брест від поразки. Український форвард забив третій м’яч своєї команди у матчі з Мінськом.

👏 Спасибо всем, кто был с нами в Минске. Следующая остановка – Могилёв. Ответный полуфинальный матч уже в ближайшую среду. #fcdb1960

A post shared by FC Dynamo Brest (@dynamobrest) on Apr 28, 2018 at 2:30am PDT

У Білорусі проходять матчі 5-го туру чемпіонату. Динамо приймало суперника вдома. Мілевський більшу частину кар’єри провів в Україні, де виступав за Динамо і збірну України.

Але футболіст народився в Мінську і за правом народження є білорусом. Перед початком матчу Артем разом із командою співав гімн Білорусі.

Мілевський вийшов у стартовому складі Динамо і відіграв весь матч. На перерву команди пішли за рахунку 1:1. На 70-й хвилині за рахунку 2:3 Артем забив метрів з 23-х.

Більше голів не було. Гра так і завершилася – 3:3. Хоча в Динамо Брест було ще кілька хороших гольових нагод.

Крім голу Мілевський заробив пенальті у першому таймі. Артем грамотно підставився в ігровому епізоді у штрафному майданчику і арбітр призначив пенальті. 11-метровий реалізував Сандро Готаль. А на 57-й хвилині Артем заробив жовту картку.

Після 5-ти турів Динамо Брест посідає 9-е місце в таблиці чемпіонату Білорусі.

Вболівальники на офіційному сайті Динамо назвали Мілевського одним із найкращих гравців матчу. Артем набрав однакову кількість голосів разом з Павлом Нехайчиком.